Zavřít reklamu

Apple Watch neslouží jen k ukazování času nebo jako druhý nástroj k zobrazování notifikací z vašeho iPhonu. Na jejich displeji si můžete díky nejrůznějším komplikacím nechat zobrazovat řadu užitečných údajů a vytvořit si tak tematické ciferníky například pro sport, zdraví, práci nebo produktivitu. V dnešním článku vám přineseme několik tipů na aplikace, s jejichž pomocí si budete moci lépe přizpůsobit ciferníky vašich Apple Watch.

CARROT Weather

Přiznám se, že aplikace CARROT Weather patří mezi moje naprosté favority, co se týče předpovídání počasí. Kromě iPhonu ji můžete využít také pro komplikace svých Apple Watch. CARROT Weather nabízí tolik různých druhů komplikací, že si z nich můžete v podstatě vytvořit kompletní ciferník. Abyste měli jistotu, že se na vašich hodinkách vždy zobrazují aktuální data, povolte aplikaci CARROT Weather v Nastavení -> Soukromí -> Polohové služby -> CARROT Weather neustálý přístup k vaší aktuální poloze.

Aplikaci CARROT Weather stáhnete bezplatně zde.

Coloring Watch

Pokud vás baví omalovánky pro dospělé, a zároveň byste se chtěli také stát tvůrcem vlastního originálního ciferníku pro Apple Watch, můžete vyzkoušet aplikaci s názvem Coloring Watch. Jak název napovídá, jedná se o virtuální omalovánky. Poté, co dílo dokončíte, z něj můžete vytvořit vlastní fotociferník pro své hodinky. Vybarvování probíhá přímo na vašich Apple Watch za použití digitální korunky. Jedinou nevýhodou této aplikace je, že je placená bez možnosti bezplatného vyzkoušení.

Aplikaci Coloring Watch stáhnete bezplatně zde.

StepsApp

StepssApp je výborné počítadlo kroků, které můžete používat jak na svém iPhonu, tak i na Apple Watch. Pokud si na své chytré hodinky od Applu přidáte příslušnou komplikaci, budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kolik kroků jste za daný den ušli, kolik se vám podařilo spálit kalorií a jak velkou vzdálenost jste dokázali ujít. Komplikaci StepsApp můžete zároveň použít také k monitoringu aktivity na vašich Apple Watch.

Aplikaci StepssApp stáhnete bezplatně zde.

SolarWatch Sunrise Sunset Time

Je pro vás důležité vědět, v kterou hodinu vychází Slunce a v kterou hodinu zapadá? Aplikace s názvem SolarWatch Sunrise Sunset Time vám kdykoliv poskytne nejen informace tohoto typu, ale třeba také údaje o venkovní teplotě a povětrnostních podmínkách. V komplikacích na ciferníku vašich Apple Watch si můžete nechat zobrazit údaj o východu a západu Slunce, aktuální fázi Měsíce nebo třeba o aktuální teplotě ve vaší lokalitě.

Aplikaci SolarWatch Sunrise Sunset Time stáhnete bezplatně zde.

Heart Analyzer

Apple Watch nabízí vlastní komplikaci pro sledování srdečního tepu. Pokud vám ale z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete vyzkoušet aplikaci Heart Analyzer, a přidat si na ciferník svých hodinek užitečnou komplikaci v podobě přehledného grafu. Kromě měření jako takového nabízí Heart Analyzer také informativní statistiky.

Aplikaci Heart Analyzer pořídíte zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.