Zavřít reklamu
iWant

Podívejte se, jak by mohl vypadat (PRODUCT)RED iPhone X

iWant

Apple v pondělí překvapil a představil novou barevnou variantu pro iPhone 8 a 8 Plus. Jedná se o sytě červený model z charitativní kolekce (PRODUCT)RED, který si mohou zájemci od včerejšího odpoledne objednat. Nového designu se však dočkaly jen klasické modely, vlajková loď zůstává, co se týče barevných variant beze změny. Včera večer se na webu objevila studie toho, jak by mohl vypadat iPhone X upravený do černo-červené barevné kombinace, která letošní RED modely zdobí. Podívejte se sami, na videu níže.

Nově zveřejněný koncept se objevil na videu a vypadá minimálně stejně dobře, jako klasické iPhony v tomto barevném provedení. Vzhledem k minimálním rámečkům je černé orámování displeje velice elegantní a vypadá ještě o kousek lépe, než celočerný čelní panel u iPhonu 8. Díky absenci těchto černých ploch je vizualizovaný iPhone v podstatě téměř celý červený.

Je poněkud zvláštní, že Apple novou barevnou variantu uvedl jen u klasických modelů. O novém barevném přírůstku se v případě iPhonu X hovoří již několik měsíců. Původně se očekával přídavek zlaté barvy, žádný takový se však doposud neobjevil. S největší pravděpodobností se nedočkáme ani této červené varianty, neboť by nedávalo příliš velký smysl, pokud by Apple s vydáním speciálně pro iPhone X otálel. Zatím se tak můžeme jen kochat jeho hypotetickou podobou. Pokud by s něčím takovým Apple skutečně přišel, využili byste nabídky této barvy, nebo byste sáhli po konzervativnější černé, resp. stříbrné?

Zdroj: 9to5mac