Zavřít reklamu
iWant

Stáhněte si nové tapety inspirované (PRODUCT)RED iPhonem 8

iWant

Společnost Apple včera odpoledne zahájila prodej nové verze iPhonu 8. Jedná se o červenou variantu (PRODUCT)RED, která bude nyní součástí běžné nabídky. Telefon je sytě červený s černou přední stranou. Nebyl by to Apple, kdyby novou barevnou variantu nevybavil zcela novou tapetou, která doplní červeno-černou barevnou kombinaci celého přístroje. Krátce po oficiálním zahájení prodejů se nové tapety objevily na webu a vy si je tak můžete stáhnout aniž byste museli kupovat zcela nový telefon :)

V současné době jsou k dispozici dvě varianty, lišící se dle velikosti. Zde si můžete stáhnout tapetu v rozměru pro iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Zde si pak můžete stáhnout tu samou tapetu upravenou pro displej iPhonu X. Jde o lehce upravenou variantu původních tapet, které se objevily v klasických iPhonech 8 z loňského září. Je možné, že se tento nový wallpaper objeví v budoucnu i v dalších iPhonech. Pokud však nechcete čekat, máte je k dispozici okamžitě. Pro majitele iPhonu X je zde výhoda také v tom, že velká část této tapety je tvořena černou barvou, která v případě OLED displejů šetří baterii.

První zájemci se nového červeného iPhonu dočkají již tento pátek. O novinku je však očividně velký zájem, neboť v době psaní článku byla reálná dostupnost (alespoň dle informací na webu Applu) až v průběhu příštího týdne.

Zdroj: Cultofmac