Zavřít reklamu

Včera večer se na YouTube kanále Duncana Sinfielda objevilo nové video, které zachycuje aktuální podobu nové centrály Applu pojmenované jako Apple Park. Ze záběrů je krásně vidět, jak daleko celý projekt je. Kanceláře se již zabydlují s tím, jak do nich již několik týdnů proudí první zaměstnanci. Výsadba stromů a další zeleně rychle pokračuje a okolní práce na terénu vypadají také že se chýlí ke konci. Největší zajímavostí z nového videa je ovšem to, jak vypadá připravované Steve Jobs Theater.

Právě zde mají probíhat všechny budoucí keynote a tento objekt byl postaven právě na míru podobných akcí. Dovnitř nahlédnout nemůžeme, co ovšem vidíme, je podoba zvenku. Není zcela jasné, jak staré záběry z dronu jsou. Dá se ovšem předpokládat, že autor video nestříhal několik týdnů. Měli bychom tedy mít poměrně jasnou představu o tom, jak budova sálu vypadá.

A z videa je patrné, že se komplex blíží ke svému dokončení. Můžeme si všimnout dělníka, který vnitřní nadzemní prostor zametá. Na zahraničních webech se tak spekuluje o tom, jestli se nebude letošní zářijová keynote konat právě tam. Podle posledních informací by měla proběhnout 12. září a pokud to tak opravdu bude, na dokončení všech prací by měli dělníci něco málo přes čtrnáct dní.

Bude velmi zajímavé sledovat, kde se keynote nakonec odehraje. Vědět bychom měli již příští týden, neboť Apple rozesílá pozvánky zhruba čtrnáct dní před samotnou akcí. A na pozvánce bude místo konání zcela jistě uvedeno. Bylo by značně ikonické, kdyby Apple oslavil desetileté výročí iPhonu (a představení po dlouhé době „revolučního“ modelu) ve zcela nových prostorách, obzvláště v komplexu s názvem Steve Jobs Theater.

Zdroj: YouTube

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.