iWant

Podívejte se na exkluzivní obaly pro iPhone, inspirované Hvězdnými Válkami

iWant

Premiéra nové epizody Hvězdných Válek se nezadržitelně blíží. Nový díl do kin vtrhne za dva týdny a na hypu kolem se tak chce „přiživit“ co nejvíce společností. Jednou z nich, která vydání nového dílu Hvězdných Válek využívá pro představení nových produktů, je Hex. Výrobce příslušenství pro mobilní telefony chystá exkluzivní sérii ochranných pouzder pro iPhone 7/7 Plus, 8/8 Plus a iPhone X. Pouzdra budou vyvedena s motivem několika ikonických postav z celé ságy.

Hex Star Wars pouzdra jsou vyrobené z kůže a co se materiálu a provedení týče, připomínají originální kožená pouzdra od Applu. Na zadní straně je vyraženo několik motivů, které každý fanoušek Hvězdných Válek pozná. Designů je několik, od Dartha Vadera, přes Boba Fetta, R2D2, Storm Troopera a Pilota rebelů/X-Wingů. K těmto designům se váží také specifické barevné kombinace (viz galerie).

Kromě designu je možné si vybrat také z několika provedení. K dispozici je klasické pouzdro s otevřeným displejem, pouzdro s kapsičkou na kreditní kartu, uzavíratelné pouzdro či pouzdro na zip. Kompletní nabídku včetně cen si můžete prohlédnout zde. Na stejném místě je možné pouzdra i objednat. Cenově vychází v rozmezí mezi 50 a 70 dolary dle provedení. Pokud jste fanoušky ságy, tato pouzdra by vás mohla zaujmout.

Zdroj: Hex brand