Zavřít reklamu
iWant

Populární strategie Tropico dorazí na iPad již za dva týdny, verze pro iPhone bude následovat

iWant

Patříte mezi fanoušky populární počítačové strategické série Tropico? Pak si do kalendáře zapiště datum 18. prosince, neboť přesně v ten den se v App Store objeví Tropico pro iPad. Někdy v průběhu příštího roku se pak konverze dočká také varianta pro iPhone.

Populární diktátorský simulátor, ve kterém si se značnou dávkou nadsázky a legrace budujete vlastní utopickou republiku, dorazí na iPady již za necelé dva týdny. Za konverzí stojí vývojářské studio Feral Interactive, které má na starosti celou řadu jiných titulů, jež vycházely původně na ostatních platformách. V případě Tropica půjde o plnohodnotný port čtvrtého dílu, který by měl však využívat některých prvků z dílů ostatních.

Dle slov vývojářů půjde o „prémiový titul“, což v tomto případě znamená, že uživatel zaplatí plnou cenu a má pokoj. Žádný předplatitelský model, žádné otravné mikrotransakce. Hra bude kompatibilní s pátou a šestou generací iPadů, stejně jako se všemi iPady Pro. Instalace bude vyžadovat přítomnost iOS 12 a alespoň 3 GB volného místa na úložišti. Hra bude k dispozici za 12 dolarů/299 korun a od dnešního dne je možné si ji předobjednat. Přímý link do App Store najdete zde. Na iPady se tak dostává další „pořádná“ a plnohodnotná strategie, která zaujímá místo vedle klasik jako je Rome: Total War či Civilizace.