Zavřít reklamu

Žánr budovatelských strategií nabízí stále plno prostoru pro inovace. Po pečlivém managementu touží kromě klasických měst i obrovská vesmírná impéria či malé rodinné podniky. Právě takový menší podnik budete spravovat i v čerstvé novince od studia Untitled, které si dalo za úkol naprogramovat co možná nejvěrnější simulaci majitele středověké taverny.

Středověké taverny lákají zákazníky i dnes, není proto divu, že se vývojáři vydali zrovna takovou cestou. V netradiční variaci na žánr správy vlastní restaurace poté vše podléhá spokojenosti zákazníků. Všechny základní principy hry pochopíte během prvních skromných úrovní, kdy se do vaší boudičky vleze kolem deseti hladových a žíznivých krků. Postupem času ale můžete vybudovat obrovský hostinec s desítkami stolů a přiřazeným noclehem pro ty, co potřebují někde nutně složit hlavu.

V Tavern Master si budete moci vlastní tavernu přizpůsobit k obrazu svému v maximální míře. Vývojáři vyzdvihují obrovský počet stavebních a kosmetických prvků. Meze tak bude nastavovat pouze vaše fantazie a prakticky také stav vašeho konta. Čím útulnější a příjemnější bude váš podnik na pohled, tím častěji se budou vracet spokojení zákazníci.

  • Vývojář: Untitled Studio
  • Čeština: 13,49 euro
  • Platforma: macOS, Windows
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.5 nebo novější, dvoujádrový procesor na frekvenci 3,06 GHz, 2 GB operační paměti, grafická karta Nvidia GeForce GT 120, ATI Radeon HD 4670 nebo lepší, 2 GB volného místa na disku

 Hru Tavern Master můžete zakoupit zde

,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více