Zavřít reklamu

Tento týden uzavíráme druhým a posledním dílem o nativním App Storu v operačním systému iPadOS. Dnes se blíže podíváme na správu obsahu, předplatného, nebo třeba na připojení herního ovladače k iPadu.

Novější verze operačního systému iPadOS nabízí podporu vybraných bezdrátových herních ovladačů. Kromě DualShock 4 nebo bezdrátového ovladače pro Xbox se jedná také o Bluetooth ovladače s certifikací MFi (Made for iOS). Pro spárování nejprve přepněte ovladač podle instrukcí výrobce do režimu párování. Poté na svém iPadu klepněte na Nastavení -> Bluetooth a klepněte na název připojeného herního ovladače.

Pokud chcete na svém iPadu spravovat zakoupené položky a předplatné, spusťte App Store a klepněte na ikonku vašeho profilu v pravém horním rohu. Pro správu zakoupených položek klepněte v menu nastavení na položku Koupené a poté klepněte na jméno toho, jehož nákupy chcete spravovat. Pro opětovné stažení aplikace klepněte na ikonku obláčku s šipkou, pro její odstranění ze seznamu zakoupených posuňte panel s jejím názvem směrem doleva a klepněte na Skrýt. Pro zobrazení dalších možností dlouze stiskněte dlouze název dané položky a v menu vyberte akci, kterou chcete provést. Pro správu předplatného klepněte v pravém horním rohu displeje na ikonku svého profilu a v menu zvolte Předplatná. Zobrazí se vám seznam předplacených aplikací, ve kterém pak můžete změnit nebo zrušit jednotlivá předplatná.

.