Zavřít reklamu

Světové oceány jsou i přes desítky let vědeckého průzkumu stále velkou neznámou. Jejich obrovská hloubka může stále skrývat vzácné druhy živočichů, kteří by si z fleku mohli střihnout hlavní roli v nějaké noční můře. Není se proto čemu divit, že si oceánské dno vybrali jako zasazení svého hororového projektu vývojáři ze studia Honor Code. Narcosis ale tvrdí, že ty největší hrůzy vás čekají ve vaší vlastní mysli.

V Narcosis se vžijete do role hlavního hrdiny, podmořského horníka, který se po nešťastné nehodě ocitá na dně oceánu. Tam se vaší největší starostí stane drastický nedostatek kyslíku. Ten ve hře nacházíte na různých místech, Narcosis vás ale o něj dokáže i chytře připravovat. Vaše spotřeba totiž kolísá podle situace, ve které se nacházíte. Připravte se, že pokud po vás půjde obrovská chobotnice nebo se v okolí objeví mrtvá těla, vzácný plyn budete spotřebovávat o hodně rychleji.

I když jsou temné hlubiny populárním zasazením pro nadpřirozené horory, Narcosis do takového soudku nepatří. Všechna nebezpečí, která vám přichystá jsou reálná. Vaším největším nepřítelem se přitom stane i vaše mysl, jež si začne přebarvovat realitu podle sebe. Už tak atmosférickou hru si navíc můžete užít i ve virtuální realitě.

  • Vývojář: Honor Code, Inc
  • Čeština: ano – rozhraní a titulky
  • Cena: 12,49 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Playstation 4, Xbox One
  • Minimální požadavky na macOS: operační systém macOS 10.8 nebo novější, procesor Intel i5/7 druhé a novější generace, 4 GB operační paměti, grafická karta NVIDIA GeForce GTX 560 nebo lepší, 8 GB volného místa na disku

 Hru Narcosis můžete zakoupit zde

.