Zavřít reklamu

Opět se blíží víkend a možná ho i vy budete chtít strávit sledováním nějakého zajímavého filmu. Stejně jako každý víkend vám pro inspiraci přinášíme v tomto článku tipy na filmy, které si můžete nyní na iTunes zakoupit nebo vypůjčit o něco výhodněji.

Everest

Zkušení horolezci a soupeři Rob Hall (Jason Clarke) a Scott Fischer (Jake Gyllenhaal) se vydávají na expedici s cílem zdolat nebezpečný Mount Everest. Závažná nepřízeň počasí postupně promění jejich výpravu v nebezpečný boj o holý život, a oba hrdinové si musí sáhnout na dno svých fyzických i duševních sil. Film je natočen na motivy skutečné události.

  • 59,- zapůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Everest pořídíte zde.

Zakladatel

Ať se nám to líbí nebo ne, síť rychlého občerstvení McDonald’s je celosvětovým fenoménem. Snímek s názvem Zakladatel vypráví reálný příběh Rye Kroce (Michael Keaton), který v padesátých letech minulého století na základě objednávky mixérů na výrobu mléčných koktejlů začal psát svůj vlastní americký sen. Nechte se i vy strhnout vyprávěním o tom, jak daleko to může člověk dotáhnout.

  • 129,- zakoupení
  • České titulky

Film Zakladatel pořídíte zde.

Analyze This

Komedie Analyze This je sice již poněkud staršího data, stále ale pobaví a zaujme. Mafián don Paul Vitti (Robert de Niro) učiní psychiatrovi Benu Sobolovi (Billy Crystal) nabídku, která se – řečeno slovy klasika – neodmítá. Sobol má za úkol zbavit Vittiho panických záchvatů. Vitti ale není zrovna bezproblémovým pacientem, takže o kuriózní situace nebude ve filmu rozhodně nouze.

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Analyze This pořídíte zde.

Ocean’s Twelve

V pokračování populárního zábavného snímku Dannyho parťáci se opět setkáváme s původním obsazením včetně Catherine Zeta-Jonesové, George Clooneyho, Brada Pitta nebo třeba Matta Damona. Tentokrát budou ve hře nesplacené dluhy, nepříjemná hrozba, velkolepá akce a Europol v patách. Hrdinové snímku to nebudou mít ani náhodou jednoduché.

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Ocean’s Twelve pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více