Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Elektrokola se těší stále větší popularitě. Díky tomu se jejich schopnosti neustále zlepšují, přestože jsou rok od roku dostupnější. Není se proto čemu divit, že jsou elektrokola skvělým parťákem například do města, nebo klidně i do terénu. Pokud vás tento segment zajímá a zvažujete koupi vlastního kousku, zbystřete! Aktuálně si totiž můžete přijít na vytříbené elektrokolo za zcela bezkonkurenční cenu!

V rámci současné akce je k dostání se slevou skládací elektrokolo Fiido X, které navzdory své kompaktnosti překvapí skvělými schopnostmi a výkonem! Pojďme se proto společně podívat, co tento model vlastně nabízí.

Společnost Fiido

Než se dostaneme k samotnému modelu, rozhodně bychom neměli zapomenout na představení samotné značky Fiido. Tato společnost se totiž zaměřuje na inteligentní technologie pro sport, zejména tedy na e-kola a e-koloběžky. Poslání firmy je poměrně jednoduché – snaží se lidem maximálně zjednodušit cvičení a sport. Ostatně právě proto stojí za skvělými produkty, které dělají sport podstatně zábavnějším, a navíc jej uživatelům usnadňují.

Fiido X

Nyní ale přejděme k tomu nejdůležitějšímu, respektive k samotnému modelu Fiido X. Výrobce u tohoto elektrokola staví na hned několika zásadních pilířích, které formují samotný produkt a zajišťují jeho bezchybnost v každém ohledu.

Design aneb s důrazem pro minimalismus

Jedná se o stylové skládací elektrokolo, které je skvělým parťákem pro přepravu napříč městem. Hned na první pohled vás dokáže zaujmout samotný design. Výrobce totiž vsadil na čistý minimalismus, který perfektně vystihuje celkovou jednoduchost produktu. Dokonce i samotný rám kola je z jednoho kusu. Když k tomu ještě přidáme prémiové odnímatelné sedátko, hezky ukrytou baterii a kompletně skrytým mechanismem pro složení, získáme perfektního parťáka na nejrůznější cesty.

Výhodou také je, že zmiňovanou baterii lze dokonce kdykoliv odejmout a přenést například do interiéru pro nabíjení či uskladnění. Fiido X nadále ještě disponuje kvalitními LED světly. Na co ale určitě nesmíme zapomenout zmínit je, že tento model je postaven na 10 inovativních patentech. Pro komfort a bezpečnost jsou také klíčové protiskluzové pláště pro jízdu klidně i na sněhu.

Pohodlná a jednoduchá jízda

U elektrokola ale nezáleží jen na jeho designu. Nesmírně důležitý je proto samotný požitek z jízdy a schopnosti daného modelu. Ani v tomto ohledu Fiido X rozhodně neztrácí. Tento kousek je dokonce vybaven senzorem točivého momentu pro zajištění bezchybné jízdy za nejrůznějších okolností.  Velice stručně lze říct, že díky němu je elektrokolo podstatně bezpečnější a jednodušší na ovládání.

Fiido X

Důležitou roli hraje i samotný elektromotor. Ten je nesmírně tichý a navíc lehký, díky čemuž lze na kole pohodlně jet i v momentě, kdy se vybije baterie. To je ostatně problém větších modelů, jelikož jsou bez nabití prakticky až nepoužitelné. Samotný aerodynamický design kola má také pozitivní vliv na celkové jízdní vlastnosti a komfort. Celé to pak skvěle uzavírá perfektní baterie zajišťující dojezd až 130 kilometrů

Jednoduché použití

Jak už jsme zmínili výše, elektrokolo Fiido X se pyšní minimalistickým designem, skvělými jízdními vlastnostmi a celkovou kompaktností. S tím také souvisí celková jednoduchost. Právě to je něco, v čem tento model jasně dominuje. Je totiž nesmírně snadné jej vytáhnout z krabice a prakticky ihned se vydat na cesty. A pokud byste jej potřebovali zpětně složit? Zvládnete to jen za 3 vteřiny.

Fiido X

Poměrně šikovně byla zvolena i velikost. Díky tomu nezáleží ani na tom, zda měříte 150, nebo 200 centimetrů – s kolem se můžete vydat na cesty tak i tak. Jak už jsme zmínili výše, poměrně jednoduše lze odejmout či zpětně nainstalovat i samotná baterie. Celé to pak ještě uzavírá bezklíčový bezpečnostní systém.

Bezpečnost a spolehlivost

Bezpečnou jízdu zajišťují hydraulické diskové kotouče s maximální efektivitou, s jejíchž pomocí lze zastavit prakticky okamžitě. Zároveň nechybí ani praktické přední a zadní osvětlení, či dokonce evropská bezpečnostní certifikace EN15194. Určitě také nesmíme zapomenout zmínit odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP54.

Nyní s perfektní slevou!

Jak už jsme zmínili výše, elektrokolo Fiido X si nyní můžete pořídit s perfektní slevou! Běžně se tento model prodává za 1799 $. Když ale v košíku zadáte slevový kód ve znění FX20, výsledná cena se vám sníží o neuvěřitelných 200 $. Na Fiido X si tak přijdete jen za 1599 $. Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a najděte svůj X Factor s Fiido X!

Elektrokolo Fiido X zakoupíte se slevou zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.