Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi jedince, kteří sledují dění ve světě Applu, popřípadě pokud čtete náš magazín, tak vám zajisté včera neunikl článek, ve kterém jsme vás informovali o tom, že Apple rozeslal pozvánky na svou další letošní konferenci. Ta se bude konat již za pár dní, konkrétně 14. září od 19:00 našeho času. Pravdou je, že právě zářijová konference patří mezi tu nejočekávanější z celého roku, jelikož na ní Apple, s výjimkou loňského roku, tradičně představuje nové iPhony. Patříte-li mezi opravdové jablíčkáře, tak vám tato konference rozhodně nemůže ujít.

To, kdy se konference od Applu budou konat, nelze nikdy předem přesně určit. Kalifornský gigant o nich informuje jen několik dní dopředu. Jedinci, kteří patří mezi fanoušky a zastánce Applu, pak datum konání konferencí považují za malý svátek. A není se čemu divit, jelikož jednak lze všechny konference od Applu během celého roku spočítat na prstech jedné ruky, a jednak se vždy dočkáme něčeho nového. Jak už bylo zmíněno výše, tak na letošní zářijové konferenci se dočkáme představení nových iPhonů 13, kromě nich pak zajisté přijdou také Apple Watch Series 7. Mluví se však také i o třetí generaci sluchátek AirPods. Pokud chcete mít jistotu toho, že vám tato důležitá konference neuteče, tak si ji stačí přidat jakožto událost do kalendáře.

Koncepty iPhonů 13:

Chcete-li si přidat letošní konferenci, na které Apple představení iPhone 13 a další zařízení či příslušenství, do kalendáře, tak se nejedná o nic složitého. Jednoduše stačí, abyste klepnuli na tento odkaz. Následně se zobrazí samotná událost, kde si ještě můžete nastavit, jak dlouho předem vás kalendář o startu konference informuje – stačí klepnout na možnost Upozornění. Jakmile budete mít hotovo, tak klepněte na Přidat do kalendáře a vyberte si kalendář, do kterého se má událost přidat. Aby bylo možné událost do Kalendáře přidat, tak musíte na výše uvedený odkaz klepnout v rámci Safari. Pokud jste se na tento článek přesunuli z Facebooku, tak se vám v prohlížeči této sociální sítě událost přidat nepodaří.

představení iphone 13 apple event
Zdroj: Apple.com

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více