Zavřít reklamu

Je to několik hodin nazpátek, co Apple představil náhlavní sluchátka AirPods Max. Učinil tak vcelku očekávaně, každopádně nikoliv prostřednictvím konference, ale pouze v rámci tiskové zprávy. Co si samozřejmě budeme nalhávat, sluchátka nejsou tak úchvatným produktem, jako například nové iPhony či Apple Watch – je tedy logické, že jim Apple vlastní konferenci nevěnoval. Chcete-li se o těchto sluchátkách dozvědět více, tak stačí, abyste klepnuli na odkaz níže. V následujících dnech vám poté přineseme článek, ve kterém se dozvíte vše, co jste o AirPods Max chtěli vědět.

Pokud jste výše zmíněný článek četli pozorně, tak jste mohli postřehnout, že jsou nová jablečná sluchátka sice k dispozici k zakoupení již ode dneška, a že se první kusy dostanou k majitelům 15. prosince. V rámci galerie uvedené níže si můžete sluchátka prohlédnout na fotografiích, takže můžete určit, zdali se vám líbí. Jak ale jistě někteří z vás ví, tak Apple často po představení nového produktu zpřístupňuje jeho model pro zobrazení v rozšířené realitě. Jestliže vám tedy produktové fotografie v rozhodování nijak nepomohly, tak si sluchátka můžete jednoduše skrze váš iPhone či iPad položit na stůl, anebo kdekoliv jinde, a pořádně si je prohlédnout. U sluchátek za bezmála 17 tisíc korun je kromě zvuku samozřejmě důležitý také design.

Chcete-li si AirPods Max v rozšířené realitě zobrazit, tak se nejedná o nic složitého. Ve finále jen stačí, abyste klepnuli na tento odkaz, který každopádně musíte otevřít v Safari. Jakmile jej otevřete, tak se přesuňte o velký kus níže, dokud nenarazíte na sekci AirPods Max v rozšířené realitě. Poté už si jen stačí vybrat barvu, kterou si chcete prohlédnout, a klepnout na možnost Prohlédni si AirPods Max v AR. Poté už se zobrazí rozhraní aplikace, kde stačí chvilku pohybovat iPhonem po okolí, aby jej zařízení rozpoznalo. Ihned poté už se objeví samotný model sluchátek, který můžete gesty otáčet, měnit jeho velikost, apod. Chcete-li si zobrazit samotný objekt, tak nahoře klepněte na Objekt. Jakmile budete mít sluchátka prohlédnutá, tak klepněte vlevo nahoře křížek.

.