Zavřít reklamu

Díky obrovskému pokroku v technologii jsou tablety výkonnější a tabletové počítače než kdykoli předtím. Huawei matepad pro je elegantní, lehké zařízení s neuvěřitelnými funkcemi, které vám usnadní život. Je perfektní, pokud hledáte upgrade ze starších modelů nebo chcete něco jiného, než co by si průměrný zákazník mohl koupit v místním obchodě s elektronikou. Díky svému nádhernému designu a výkonu jistě přitáhne pozornost, kamkoli půjde. Přečtěte si o všech těchto výhodách, které jsou dnes standardem při nákupu tabletu.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Design

Tablet je elegantní a tenký, s robustní konstrukcí, která skvěle padne do vašich rukou. Úzké rámečky tohoto zařízení poskytují vynikající poměr obrazovky k tělu a zároveň zabraňují jakémukoli náhodnému vstupu, když používáte stylus nebo prsty. Dva z těchto tabletů v případě potřeby snadno vejdete do batohu, takže jsou také super přenosné.

Fotoaparát s 10,8palcovým displejem tohoto tabletu má jedinečný design, díky kterému má špičkový poměr obrazovky k tělu 90 %, který překonává iPad Pro (82 %) i nejnovější Tab S6 od Samsungu. Se svým rozlišením 2 560 x 1 600 pixelů se obrazovka nemůže rovnat některým dalším špičkovým displejům na dnešním trhu, ale na práci i zábavu postačí.

Matepad Pro je dodáván s tužkou M, kterou lze použít k rychlému psaní poznámek a kreseb, ale není tak rafinovaná nebo intuitivní jako tužka od Apple nebo pera Samsung S Pen. Součástí je také kožené pouzdro na klávesnici, které má na obou stranách magnetické patentky, takže se nemusíte bát, že při přenášení tabletu do školy nebo do práce o nějakou část přijdete.

Výkon

Matepad pro od Huawei je perfektní zařízení pro firemní uživatele a profesionály. Jeho výkonný procesor Kirin 990 zajišťuje plynulý výkon, zatímco jeho 16jádrový GPU Mali-G76 zajišťuje ohromující grafiku. S 8GB RAM a 128GB úložištěm zvládne MatePad Pro i ty nejnáročnější úkoly.

Tablet snadno zvládne náročné aplikace a graficky náročné hry. Multi tasking na rozdělené obrazovce běží hladce a navíc jsme nenašli žádné problémy při hraní na nejvyšší nastavení pro tyto typy aplikací nebo herní platformy. Přepínání mezi aplikacemi je také bezproblémové; během toho nedochází k žádným prodlevám v pohybu – díky čemuž je používání vašeho zařízení pohodlnější než kdykoli předtím.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Životnost baterie

Baterie matepadu pro vydrží při intenzivním používání až dva dny, což znamená, že můžete tablet nabíjet jednou nebo dvakrát týdně. Každý den můžete streamovat video několik hodin a tu a tam také hrát. Na tom nezáleží, protože v tomto zařízení zbylo dost. Všechny ty dlouhé lety si užijete tak, že se nebudete muset bát, že vám dojde šťáva.

Matepad pro také obsahuje zpětné bezdrátové nabíjení. To znamená, že je k dispozici pro použití jako záložní zdroj energie pro vaše menší zařízení, jako jsou smartphony a MP4 přehrávače. Není praktické používat tablet jako externí baterii, ale může poskytnout trochu extra šťávy pro telefony nebo tablety, když jdete ven.

Fotoaparát

Matepad Pro má 13MP zadní fotoaparát, 8MP přední čočku pro selfie a videokonference. Kamery na matepad pro jsou schopny pořizovat slušné fotografie bez přístupu k vašemu smartphonu, protože nabízí podporu blesku a fázové ostření při fotografování. K dispozici je také možnost s nulovou expozicí světla, která se lépe využívá za špatných světelných podmínek, takže můžete pořizovat snímky dobré kvality.

Závěr

Celkově vzato, Huawei Matepad Pro má výkonný procesor a spoustu paměti RAM, což vám umožní stahovat tisíce různých aplikací, ale lze nastavit limity tak, aby malé děti nebo kolegové v práci neměli přístup k určitým informacím. Atraktivní huawei matepad pro cena znamená, že tento tablet je skvělý pro každodenní použití doma, ve škole i v práci. Je lehký a tenký, takže se snadno nosí s sebou a přitom si zachovává rozumnou velikost obrazovky. Huawei matepad pro je vynikající volbou, pokud hledáte spolehlivé zařízení.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více