Zavřít reklamu

Takzvaný video marketing si v poslední době dokázal získat notnou dávku popularity, a to především díky své efektivitě a samotném konceptu, kdy je možné přenést myšlenku do audiovizuální podoby a rovnou ji tak představit publiku. Právě tento způsob dokáže přinést podstatně více pozornosti a případně zvýšit prodeje. To jde ruku v ruce se sledováním videí na chytrých mobilních telefonech.

Samotná videa mají schopnost skvělým způsobem představit vizuální obsah, který je pro uživatele značně zajímavější než například blogy. Na internetu napříč nejrůznějšími platformami bychom navíc nyní mohli najít miliardy nejrůznějších videí. Aby ale audiovizuální snímek nějakým způsobem vybočoval z řady, je potřeba investovat čas do jeho tvorby a vymyšlení nápadu.

Už dávno jsou pryč časy, kdy k tvorbě marketingového videa bylo potřeba profesionálů. V dnešní době se nachází spousta alternativ, přičemž jednou z nich je i aplikace InVideo, s jejíž pomocí dokážete v řádu minut rychle vytvořit působivá videa. Dobrou zprávou je, že ani nemusíte být žádným expertem, abyste se do tvorby videa mohli pustit.

Benefity této aplikace

Zmiňovaný nástroj pro tvorbu videí svým uživatelům nabízí rozsáhlou platformu pro tvorbu těch nejrůznějších snímků – například se zacílením na marketing, branding, nebo jako obyčejnou pozvánku. Jedná se tak o skvělé řešení pro nejen pro jednotlivce, ale také pro menší firmy a začínající influencery. Zároveň nabízí několik vestavěných, díky kterých je tvorba videí o poznání jednodušší, a to také pro úplné začátečníky.

InVideo video editor
Zdroj: InVideo

Program si také vyzkoušeli naprostí experti z oboru, kteří se vrhli na tvorbu vlastního videa. Následně si pochvalovali všechny přítomné nástroje a šablony, díky kterým se dokázali takřka okamžitě postarat o parádní výsledek. Obrovským benefitem v tomto směru je, že je aplikace určena jak pro začátečníky, tak i pro ostřílené profesionály.

Proč vyzkoušet InVideo pro tvorbu videí

Takzvaný model SaaS neboli software jako služba se během posledních let těší stále vzrůstající oblibě. Tento software pro editaci videa je tak skvělou příležitostí, jak si přijít na jednoduchou platformu pro úpravu videí a tvorbu nejrůznějšího videoobsahu. Jak již bylo zmíněno výše, to nejlepší na tom je, že můžete vytvořit video, aniž byste byli experty. Program se nadále pyšní jednoduchým uživatelským prostředím a parádním panelem nástrojů.

 • Aplikace nabízí přístup k tisícům předpřipravených šablon, díky kterým je možné vytvořit kvalitní HD video během několika minut.
 • Program je zároveň vybaven hned několika médii z knihoven jako Shutterstock, Story blocks, Pexels, Pixabay a podobně.
 • Nechybí ani podpora funkce táhni a pusť, díky které se značně zjednodušuje celý proces tvorby videa.
 • Program také nabízí funkci text-to-speech neboli převod textu na řeč, což umožňuje tvorbu videí v těch nejrůznějších jazycích.
 • Samotná videa mohou být různě upravovaná, a to včetně použitých písem a typografie. Samozřejmě nechybí ani možnost upravit rychlost snímku, nebo případně jich spojit více dohromady.
 • Předpřipravené šablony vám značně usnadní tvorbu nejrůznějších videí. Najdete zde typy například pro branding, propagaci produktů, prezentace, pozvánky, promo webináře či podcastu, celé kampaně, videa na sociální sítě a řadu dalších.
 • Aplikace je zároveň vybavená nejrůznějšími přechody pro ještě větší kvalitu videa. Díky tomu se tak dokáže postarat o skvělé snímky například pro sociální sítě a marketingové kampaně.
InVideo foto
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Jak na této platformě vytvořit video

Samotná tvorba videa je nesmírně jednoduchá a rychlá, což je hlavním benefitem této platformy. Celý proces je poměrně přímočarý. Pojďme se tedy společně krok po kroku podívat na to, jak se s videem vlastně poprat.

 1. Nejprve je potřeba si zvolit z obsáhlé knihovny vhodnou šablonu pro váš projekt. Ty jsou navíc rozděleny do kategorií na pozvánky, YouTube intro/outro, promo videa, Facebook reklamy a prezentace. Stačí si tedy vybrat kategorii a samotnou šablonu.
 2. V dalším kroku si můžete vybrat videa a obrázky, které vlastně chcete zpracovávat. V tomto směru můžete také využít zmiňované knihovny (Pixabay, Shutterstock apod), díky čemuž se nemusíte spoléhat pouze na vlastní materiál.
 3. Nyní se dostanete k samotné úpravě, kdy se vám nabízí řada nejrůznějších nástrojů. Konkrétně můžete například přidat text, upravit jeho písmo, pohrát si s barvami, využít nabízených efektů, přechodů a podobně. Samozřejmě ani nechybí možnost přidání hudby na pozadí.
 4. Rozhodně byste neměli ani zapomenout na panel nástrojů na levé straně obrazovky. Také se nabízí možnost pro úpravu poměru stran a volbu, zdali půjde o vertikální či horizontální video.
 5. Již výše jsme zmiňovali, že videa můžete vytvářet v hend několika různých jazycích. Staí tedy překopírovat text a vložit jej pod možnost automatické řeči na pravé straně obrazovky, zvolit jazyk, do kterého chcete text přeložit a máte hotovo.

Tato platforma nabízí jednoduché nástroje pro rychlou tvorbu kvalitních a zábavných videí. Program konkrétně skrývá více než 1500 zmiňovaných nástrojů, což ocení jednotlivci i menší podniky pro lepší propojení s lidmi. Maximální délka videa ale činí 15 minut.

InVideo foto
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Dostupné balíčky pro marketéry

V rámci aplikace si navíc můžete připlatit za prémiové balíčky. Například takzvaný business package je dostupný za dalších 10 dolarů měsíčně a unlimited package za 30 dolarů měsíčně. Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že v business balíčku máte přístup k 300 prémiovým fotografií a videím měsíčně, zatímco v unlimited máte pochopitelně neomezený přístup. Nadále je export HD videa v business variantě omezen na maximálně 60 videí měsíčně. Samozřejmě ale nechybí ani šablony zdarma, které mohou být použitý spolu s vodoznakem.

Závěr

Intuitivní systém táhni a pusť na této platformě už dokázal pomoci milionům nejrůznějším marketérům a menším podnikům, kteří díky tomu dokázali vytvořit skvělá videa a lépe se tak propojit se zákazníky. Jedná se o parádní software pro úpravu a tvorbu videa a samozřejmě ani nechybí ochotná uživatelská podpora, která je dostupná nepřetržitě 24/7.

InVideo naleznete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více