Zavřít reklamu

K tvorbě, úpravě, správě a prohlížení projektů, stránek a prezentací nemusí sloužit jen nativní aplikace od Applu. App Store je také plný různých aplikací třetích stran, které vám v tomto směru odvedou skvělou službu. Jednou z nich je například Adobe Spark Page, kterou blíže prozkoumáme v našem dnešním článku.

Vzhled

Po svém spuštění vás aplikace Adobe Spark Page nejprve vyzve k přihlášení nebo registraci (podporuje funkci Sign in with Apple). Po přihlášení se vám objeví hlavní obrazovka aplikace, na které najdete přehled tvorby ostatních uživatelů pro inspiraci. Ve spodní části se nachází tlačítko pro vytvoření nového projektu, vpravo dole pak najdete tlačítko pro přechod do přehledu vašich vlastních výtvorů. Vlevo nahoře se nachází tlačítko pro přechod do nastavení.

Funkce

S pomocí Adobe Spark Page můžete vytvářet kreativní a dobře vypadají prezentace. Spark Page nabízí bohatou škálu užitečných a funkčních nástrojů, s jejichž pomocí můžete na svém iPhonu či iPadu vytvořit jedinečné kombinace obrázků, textu a dalších prvků. K dispozici budete mít také různé inspirativní šablony, které vám pomohou s tvorbou, můžete také přidávat svá vlastní loga a přizpůsobovat jednotlivé prvky stránky. Ve svých prezentacích můžete využít různé efekty, měnit fonty a velikost písma, a přidávat prvky, jako jsou třeba tlačítka, mřížky nebo videa.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více