Zavřít reklamu

Pokud na svůj iPad mini nasadíte obal Ballistic Tough Jacket Series, neměli byste se již o svůj jablečný tablet příliš bát, protože vám má produkt od Ballisticu nabídnout maximální ochranu. Nicméně pro pocit naprostého bezpečí, že se iPadu nic nestane, ještě trochu chybí…

Obal Ballistic Tough Jacket Series je určen pro náročné majitele iPadu mini, kteří používají své zařízení v horších podmínkách a nechtějí, aby přišlo k újmě. Z toho důvodu nabízí zmíněný obal silnou třívrstvou konstrukci doplněnou o odnímatelný kryt displeje a také speciální technologii Ballistic Corners pro co největší zabezpečení rohů.

Třívrstvá konstrukce se skládá z vnitřního silikonu pro absorbci otřesů, tvrzeného plastu pro absorbci tvrdých úderů a další vrstvy polymeru Ballistic pro absobrci nárazů. iPad mini do Ballistic Tough Jacket Series uchytíte pohodlně. Nejprve tablet navléknete do silikonového pouzdra, které obsahuje zmíněnou vylepšenou ochranu rohů, a poté i s ním iPad mini nasadíte do tvrzeného plastu.

Při použití Ballistic Tough Jacket Series máte snadný přístup ke všem ovládacím prvkům iPadu. Tlačítka pro regulaci hlasitosti a zapnutí zařízení jsou ukryta pod gumovým obalem, do zdířek pro sluchátka a Lightning kabel se dostanete bez obtíží a nechybí ani výřezy na reproduktory a mikrofon (na zadní straně obalu je překvapivě vyříznuta ještě jeden malý otvor, ve kterém měl být podle původních spekulací druhý mikrofon). Nic nebrání ani ve fotografování, čočka fotoaparátu má i přes třívrstvou konstrukci dobrý výhled.

Zcela nechráněn je však při použití Ballistic Tough Jacket Series displej. Pokud tedy nepočítáme s nasazením snímatelného cestovního krytu. Ten je vyráběn z tvrzeného plastu a přední část iPadu mini by včetně displeje ve většině případů ochránil, ovšem ve chvíli, kdy chcete zařízení aktivně používat, musí jít snímatelný kryt stranou. Můžete ho alespoň připnout k zadní straně, kdy pak slouží jako stojánek.

Displej je u Ballistic Tough Jacket Series chráněn jen tím způsobem, že pokud ho položíte na rovnou plochu, díky gumovým rohům a hranám se nedotkne povrchu a nepoškrábe se. Přes displej ovšem není žádná ochranná vrstva, takže je v horších podmínkách poměrně náchylný k případnému poškození. Ani při pádu na displej (bez snímatelného krytu) není zajištěná příliš velká ochrana, protože by iPad mini musel padat skutečně vodorovně.

I proto je možná cena 1 645 korun za obal „určený pro použití v nejnáročnějších podmínkách“ trochu vysoká, protože nejnáročnější podmínky nemusí váš iPad mini s Ballistic Tough Jacket Series přežít, respektive jeho displej. Ale jde samozřejmě o to, jak velkým extrémům hodláte vaše zařízení vystavovat. Ballistic Tough Jacket Series je dostupný v bíločerné, černočerné a černorůžové kombinaci.

Za zapůjčení produktu děkujeme EasyStore.cz.

.