Zavřít reklamu

I přesto, že jablečná zařízení patří mezi velmi spolehlivá, tak se čas od času může stát, že dojde k selhání systému. To se projeví například tak, že se iPhone kompletně vypne a už znova „nenaskočí“ – na obrazovce se v tomto případě nejčastěji objevuje Apple logo, ze kterého se iPhone jednoduše nedostane. Velmi často lze tyto problémy vcelku jednoduše vyřešit – často navíc nepřijdete ani o megabajt vašich dat. Když jde ale do tuhého, tak je samozřejmě nutné provést úplně novou instalaci systémy, kdy o všechna data přijdete. Pokud v tomto případě nemáte zálohu, tak o data bohužel často přijdete.

iTunes ve Windows a potažmo také Finder v macOS, jenž iTunes nahradil, dokáží zařízení opravit také. Obě dvě aplikace jsou však známé tím, že často nefungují podle představ. Často se zobrazují různé chyby, anebo se zařízení nepodaří rozpoznat. Apple s tím bohužel nic moc nedělá, což však dává možnost ostatním společnostem, které se zabývají vývojem aplikací, jenž dokáží iTunes nahradit. Existuje hned několik takových společností a nutno podotknout, že pár disponuje doopravdy lepšími aplikacemi a programy, než právě Apple. V dnešní recenzi se konkrétně podíváme na program od společnosti Tenorshare, jenž se nazývá Tenorshare ReiBoot. Díky něj můžete jednoduše vyřešit všemožné problémy s vaším iPhonem či iPadem, a to naprosto jednoduše. Vrhněme se přímo na věc.

Proč Tenorshare ReiBoot?

Tenorshare ReiBoot se vám může hodit v případě, že se vaše zařízení přestalo chovat tak, jak by mělo. Pokud například nereaguje systém, anebo se vám třeba nedaří systém spustit, tak Tenorshare ReiBoot můžete využít. Tento program si dále dokáže poradit i se známými problémy, které se objevují v iTunes – nejčastěji se jedná o chyby s označením 4013/4005. Většinu těchto chyb dokáží programy opravit, bohužel však přijdete o veškerá data. Tenorshare ReiBoot se v tomto případě od konkurenčních programů liší v tom, že dokáže většinu chyb opravit bez ztráty dat. To se hodí především tehdy, pokud svá data nezálohujete na iCloud či do vašeho počítače. Kromě iOS a iPadOS dokáže Tenorshare ReiBoot opravit i Apple TV.

tenorshare reiboot
Zdroj: Tenorshare

Co tento program dokáže?

Co se týče funkcí, které tento program nabízí, tak je jich doopravdy požehnaně. Mezi jednu z hlavních funkcí patří možnost pro jednoduché přepnutí zařízení do režimu obnovení či do DFU – nutno podotknout, že tohle umí program ZDARMA. Pokud chcete váš iPhone do jednoho z těchto režimu přepnout, tak musíte provádět složitá gesta, která se navíc často nepovedou na první pokus. Společně s Tenorshare ReiBoot to zvládnete velmi jednoduše stisknutím jednoho jediného tlačítka. Kromě toho samozřejmě nechybí nástroje pro obnovení zařízení bez ztráty dat v případě, že vaše zařízení přestane nějakým způsobem odpovídat. Právě v tomto případě se Tenorshare ReiBoot liší od své konkurence, jelikož dokáže problémy vyřešit bez ztráty dat. Existují desítky různých problémů, které mohou na vašem zařízení nastat, a Tenorshare ReiBoot si poradí se všemi z nich.

tenorshare reiboot
Zdroj: Tenorshare

Další skvělé funkce

Tento program dokáže mimo jiné opravit i problémy, které mohou nastat tehdy, kdy se zařízení aktualizuje, anebo třeba při instalaci nějaké aplikace, která pády systému způsobuje. Tenorshre ReiBoot disponuje i speciálním nástrojem, díky kterého můžete provést downgrade vaše zařízení na starší verzi iOS, a to pomocí speciálních IPSW souborů, které dokáže stáhnout a na vaše zařízení nainstalovat. Další skvělou funkcí tohoto programu je například možnost pro opravení chybných či nefungujících záloh z iTunes. Čas od času se může navíc při obnovení ze zálohy objevit různé problémy – i s nimi si Tenorshare ReiBoot poradí. Kromě toho si Tenorshare ReiBoot poradí i s problémy, které se týkají Apple TV.

Postup je velmi jednoduchý

Určitě se ptáte, jakým způsobem probíhá oprava celého systému v případě, že dojde k jeho selhání – postup je v tomto případě velmi jednoduchý. Prvně je samozřejmě nutné, abyste si stáhli a nainstalovali Tenorshare ReiBoot. Jakmile tak učiníte, tak program spusťte a pomocí Lightning kabelu připojte vaše zařízení k počítači. Jakmile tak učiníte, tak si v programu zvolíte proces, který chcete provést – buď můžete přejít do režimu zotavení, nebo si necháte vaše zařízení automaticky opravit, či třeba ihned provedete reset do továrního nastavení. Po vybrání stačí následovat obrazovku s pokyny, poté stáhnout soubor IPSW se systémem iOS či iPadOS a nechat program, aby provedl servisní úkon. Po dokončení servisního úkonu můžete své zařízení opět začít používat.

Soutěž o 10 kopií a 40% sleva!

Společně se společností Tenorshare, která za tímto programem stojí, jsme si pro naše čtenáře připravili soutěž o celkově 10 kopií tohoto programu. Pokud se chcete do této soutěže zapojit, tak je proces velmi jednoduchý – stačí, abyste do komentáře odpověděli na otázku: „Je Tenorshare ReiBoot k dispozici na operační systém Windows?“ Odpověď naleznete na stránkách programu. Nezapomeňte do komentářů uvést vaši e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat. A pro ty, na které se štěstí neusměje, máme k dispozici 40% slevu, kterou můžete na nákup Tenorshare ReiBoot využít. Stačí, abyste do okna pro zadání kupónu vložili kód, který najdete níže:

D9H3EA

Závěr

Pokud hledáte skvělý program, který si dokáže poradit s vaším nefunkčním zařízením, tak už můžete přestat hledat – Tenorshre ReiBoot je totiž to pravé ořechové. Kromě toho, že tento program vyřeší veškeré problémy s vaším zařízením, tak nabízí mnoho dalších užitečných nástrojů, například pro jednoduchý downgrade a mnoho dalšího. Tenorshare ReiBoot mohu s chladnou hlavou jen a jen doporučit každému a všem, kteří měli, mají či mohou mít problém se svým zařízením.

tenorshare reiboot
Zdroj: Tenorshare
.