Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Máte někdy pocit, že se vám Netflix vysmívá pořady, které jsou dostupné pouze v jiné zemi? Nebo jste nadšenci do cestování a nemůžete si nechat ujít svou oblíbenou streamovací službu v zahraničí.

Vítejte v klubu frustrace! Miliony uživatelů streamování objevují sílu VPN (virtuálních privátních sítí). Nejenže chrání vaše osobní údaje a aktivity při prohlížení, ale také vám umožňují přístup do světa zábavy, který nezná hranic.

V současné době mezi všemi poskytovateli služeb VPN vítězí Ivacy VPN, a tady je důvod, proč je musíte vyzkoušet.

Bezproblémové streamování oblíbeného obsahu, kdekoli a kdykoli

Streamovací služby jako Netflix, Prime Video a Disney+ nabízejí rozsáhlé knihovny. Měli jste ale někdy pocit, že vám Netflix něco zatajuje?

Znáte ten pocit – procházíte jejich knihovnu, jen aby vás přivítala obávaná zpráva „obsah není ve vašem regionu dostupný“. Tato frustrace je až příliš častá díky regionálním blokádám a licenčním smlouvám, které umožňují přístup pouze k vybraným pořadům na základě místa.

Cestujete do zahraničí a nemáte přístup ke svým oblíbeným pořadům? Nebo možná prostě toužíte po filmu, který je dostupný pouze ve streamovací službě jiné země. Miliony uživatelů streamovacích služeb cítí vaši bolest!

Ale je tu dobrá zpráva! Miliony lidí se obracejí na VPN, aby si vylepšili zážitek ze streamování. Představte si svět, kde máte přístup k jakémukoli obsahu, kdekoli a na jakékoli platformě – a to i za méně než 1,17 dolaru měsíčně. To je síla Ivacy VPN.

Ať už sledujete seriál, nebo doháníte nejnovější filmové trháky, Ivacy VPN se postará o to, aby vaše sledování bylo plynulé a bezproblémové, a to tím, že:

Bleskové rychlosti

Vyrovnávací paměť je nepřítelem každého dobrého sledování. Ivacy VPN se může pochlubit špičkovou rychlostí v oboru, která zajišťuje plynulé a nepřerušované streamování, a to i ve vysokém rozlišení.

Připojte až 10 zařízení

Ivacy VPN umožňuje připojit až 10 zařízení současně s jediným předplatným. Streamujte na notebooku, telefonu, tabletu, a dokonce i na chytré televizi – na všech současně a bez poklesu výkonu.

Přístup ke globálnímu obsahu

Ivacy VPN směruje váš internetový provoz přes síť více než 5 700 serverů ve více než 100 lokalitách. Skrývá tak vaši IP adresu, takže to vypadá, jako byste surfovali z jiné země. Tím se vám otevírají dveře do globální knihovny zábavy.

Ivacy VPN přesahuje rámec zábavy

I když je streamování pro mnoho uživatelů hlavním lákadlem, Ivacy VPN nabízí mnohem víc než jen přístup k celosvětovému obsahu. Ivacy VPN se zaměřuje na bezpečnost a ochranu soukromí a poskytuje řadu pokročilých funkcí, které chrání vaše online aktivity.

Od 256bitového šifrování vojenské úrovně, ochrany proti úniku IPv6 a rozděleného tunelování až po přísnou politiku nezaznamenávání – Ivacy VPN zajišťuje, že vaše osobní údaje zůstanou vždy v soukromí a bezpečí.

Navíc díky funkcím, jako je kill switch a zabezpečení veřejné WiFi, můžete bez obav procházet internet s vědomím, že jsou vaše data v bezpečí před zvědavýma očima.

Filmy a seriály – Všechno, všude

Pryč jsou doby, kdy jste přijímali obsah, který nebyl dostupný ve vašem regionu. Nyní je ten správný čas koupit si Ivacy VPN. S VPN, jako je Ivacy VPN, máte přístup ke světu globálního zábavního obsahu bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Časově omezená nabídka

Nenechte si ujít! Po omezenou dobu získáte Ivacy VPN s neuvěřitelnou 88% slevou na pětileté předplatné. To je méně než 1 € měsíčně! Navíc získáte prémiového správce hesel, který ještě více ochrání váš digitální život.

S Ivacy VPN můžete streamovat svůj oblíbený obsah odkudkoli na světě a zároveň mít své osobní údaje v bezpečí. S Ivacy VPN můžete streamovat po celém světě, volně surfovat a zůstat v bezpečí. Začněte ještě dnes!

Získejte Ivacy VPN ještě dnes za pouhých $1.17 měsíčně

.