Zavřít reklamu

Pracovat pro Apple a mít na vizitce napsáno jméno největšího konkurenta není tak nereálné, jak by se mohlo zdát. Ještě v loňském roce pro kalifornskou společnost v jednom z Apple Storů pracoval specialista se jménem Sam Sung. Ten nyní našel poslední ze svých starých vizitek a draží ji pro dobročinné účely.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Sam Sung působil jako odborník v Apple Storu v kanadském Vancouveru a jeho vizitka byla díky jeho jménu, jehož spojení dává dohromady název největšího konkurenta Applu, skutečně unikátní. A to natolik, že se nyní Sung rozhodl vydražit ji pro dobročinné účely.

Vizitku nechal spolu s trikem zaměstnance Apple Store a vlastním odznakem z obchodu zarámovat a celý „obraz“ podepsal. Veškeré vybrané peníze (minus poplatky pro aukční portál eBay) pak předá nadaci Children’s Wish Foundation z Vancouveru, jež se stará o děti s vážnými onemocněními.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

V době psaní článku zbývaly do konce aukce necelé čtyři dny a za unikátní vizitku Sam Sunga nabídlo již více než 100 lidí, přičemž nejvyšší nabídka činila 80 200 dolarů, tedy v přepočtu 1,7 milionu korun.

Zdroj: The Verge
Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více