Zavřít reklamu

Součástí operačního systému iOS je také nástroj pro správu kontaktů, ne každému ale vyhovuje. Pro ty, kteří by pro práci s kontakty chtěli vyzkoušet některou z aplikací třetích stran, nabízíme přehled nástrojů, které tyto účely bez problémů splní.

Contacts+

Aplikace Contacts+ (dříve FullContact) je ověřeným nástrojem pro správu kontaktů na vašem iOS zařízení. Aplikace je multiplatformní a nabízí synchronizaci napříč vašimi zařízeními. Nabízí možnost odstranění duplicit, funkci skenování a ukládání vizitek, podporu vytváření skupin a přidávání štítků nebo třeba funkci blokování spamu. Základní verze aplikace je zdarma, s prémiovou verzí (229,-/měsíčně) získáte větší úložiště, možnost synchronizace více účtů a další prémiové funkce.

Groups

Tvůrci aplikace Groups se chlubí 7 miliony stažení ve více než stovce zemí po celém světě. Aplikace Groups spolupracuje s nativními Kontakty ve vašem iOS zařízení a slibuje stoprocentní soukromí. Umožňuje vytváření skupin kontaktů, nabízí široké možnosti přizpůsobení skupin i jednotlivých položek, sloučení duplicitních záznamů a možnost snadné a pohodlné komunikace a sdílení. Aplikace je v základní verzi zdarma, za prémiové funkce zaplatíte jednorázově 249 korun.

Cardhop

Aplikace Cardhop umožňuje chytré a intuitivní přidávání, úpravu a správu kontaktů. Nabízí automatické propojení s nativními Kontakty ve vašem iOS zařízení, takže nemusíte jednotlivé položky přidávat ručně. Samozřejmostí je možnost přidávání kontaktů do skupin, doplňování záznamů o poznámky nebo třeba nastavení notifikací ohledně narozenin a dalších událostí. Cardhop nabízí i možnost přidání widgetu a spolupracuje se Zkratkami Siri.

CamCard

Ani v dnešní přetechnizované době nejsou klasické papírové vizitky ničím neobvyklým. S jejich digitalizací a převodem do vašeho iOS zařízení vám pomůže aplikace CamCard. S pomocí této aplikace naskenujete údaje z vizitky fotoaparátem svého iOS zařízení. Uložené kontakty můžete poté doplňovat o poznámky, nastavovat připomínky, nebo si vytvořit vlastní vizitku, kterou můžete průběžně aktualizovat. V základní verzi nabízí CamCard možnost 500 načtení vizitek, prémiová verze (1350,/ročně) umožňuje neomezené přidávání, je bez reklam a nabízí také režim spolupráce.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.