Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Kung Fu

V rámci streamovací služby HBO Max můžete nově sledovat také další díly druhé série seriálu Kung Fu. Nicky, mladá Američanka čínského původu, se vydá se na osudovou cestu do odlehlého kláštera v Číně. Když se vrátí do rodného San Franciska, ve městě bují zločin a korupce a Nicky je nucena použít znalosti bojového umění k ochraně komunity.

Tichá dohoda

Pokud patříte mezi příznivce seriálu Tichá dohoda, můžete si tento víkend zpříjemnit novými epizodami šesté řady. Když je mladý šéf tradičního rodinného pivovaru Jack nalezen mrtvý, spustí se řetězec událostí, který donutí čtyři zaměstnankyně Annu, Nancy, Louie a Cat uzavřít dohodu o mlčení. Tíživé tajemství navždy změní jejich životy…

Ten pravý hlas

Hudební pořad, který hledá novou pěveckou hvězdu v Rumunsku, nás zavede do zákulisí zábavního průmyslu a odhalí, co je potřeba k tomu, abyste se dostali na vrchol.

Schodiště

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi sleduje osudy rodiny Michaela Petersona ze Severní Karolíny a podezřelé okolnosti kolem úmrtí jeho manželky Kathleen Petersonové.

Hacks

Brutálně upřímný a nesmírně vtipný půlhodinový seriál o konfliktním vztahu mezi skvělou komičkou a její začínající partnerkou.

 

.