Zavřít reklamu

Přiblížil se konec týdne a v programové nabídce streamovací služby Disney+ se objevily další nové epizody oblíbených seriálů spolu s novými tituly. Na jaké epizody či nové série se můžete podívat v průběhu tohoto víkendu?

Starej chlap

Hlavní postavou seriálu „The Old Man“ je Dan Chase, který před desítkami let utekl od CIA a od té doby žije v utajení. Když se objeví nájemný vrah a pokusí se ho odstranit, uvědomí si tento bývalý agent, že aby si zajistil budoucnost, musí se vyrovnat se svou minulostí. Zástupce ředitele FBI pro kontrarozvědku je pověřen, aby uprchlého Chase vypátral kvůli své komplikované minulosti spojené právě s ním.

Disney+ si můžete předplatit za stále výhodnou cenu zde

Medvěd

Nový komediální seriál „The Bear“ stanice FX je o seriál o jídle, rodině, šílené dřině, kráse smyslu pro to, co spěchá a o kluzkých šikmých plochách v životě. Mladý šéfkuchař Carmy se snaží změnit k lepšímu podnik „The Original Beef of Chicagoland“ i sebe samého a musí přitom pracovat s neotesaným kuchyňským personálem, který se nakonec stane jeho druhou rodinou.

Disney+ si můžete předplatit za stále výhodnou cenu zde

Zóna: Kdo přežije?

Svět je pohlcen pandemií. Jsou stanovena nová pravidla. V katastrofickém virtuálním prostoru zvaném Zóna je lidstvo důkladně testováno. Čäsok, Kwangsu a Juri, kterým chybí soudržnost a důvěryhodnost, jsou do tohoto prostoru vysláni s velkým úkolem a zodpovědností reprezentovat celé lidstvo. Všichni tři musí přežít čtyři hodiny v neznámu, plném nečekaných situací, pastí a pokušení!

Disney+ si můžete předplatit za stále výhodnou cenu zde

Pro dobro soudu

Eso právnické firmy Čangsan, Čakhee Nonová, se přes noc stane veřejným obhájcem. Toto mysteriózní právnické drama sleduje její zapojení s dalším excentrickým veřejným ochráncem, Jwou Sibaekem, běhwm případu sériové vraždy.

Disney+ si můžete předplatit za stále výhodnou cenu zde

Lovci vraků: Austrálie

K výjimečnému týmu dobrodružných potápěčů a podvodních filmařů se přidávají námořní archeologové při pátrání po tajemství dávno ztracených lodních vraků u rozlehlého pobřeží západní Austrálie. Vede je posedlý pirátský kapitán a při misi kombinují nové důkazy a průzkum archivů a podnikají výpravy do záhadné minulosti jednoho z nejkrásnějších míst na Zemi.

Disney+ si můžete předplatit za stále výhodnou cenu zde

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.