iWant

Seznam.cz aktualizoval svou emailovou aplikaci pro iOS

iWant

Seznam aktualizoval svou mobilní aplikaci Seznam.cz Email, která přináší řadu vylepšení, zejména designového charakteru. Novinek se prozatím dočkali jen uživatelé s iOS a Seznam prozatím neuvedl, kdy plánuje vydat aktualizaci také pro Android. Aplikace slouží uživatelům k pohodlnému používání emailu bez toho, aniž by k němu museli přistupovat přes mobilní internetový prohlížeč.

Mezi hlavní novinky patří snadný proklik mezi homepage seznam.cz a službou Email, která má lidem pomoci procházet snadno mezi dvěma nejpoužívanějšími službami na seznamu, tedy mezi vyhledáváním a emailem. „Nová funkce lidem umožní pohodlnou cestu na domovskou stránku Seznam.cz jediným kliknutím. Rychle se tak dostanou přímo k obsahu, který je zajímá v jakémkoli okamžiku,“upřesňuje David Finger, produktový manažer Seznam.cz Email. „Navazujeme tak na fungování aplikace Seznam.cz, kde se lidé mohou také díky jednomu kliku pohybovat mezi obsahem na domovské stránce a svojí e-mailovou schránkou. „V současné době pracujeme i na dalších funkcích, které usnadní pohyb napříč službami společnosti Seznam.cz. Samozřejmostí je i připravovaná mobilní verze možnosti prokliku na domovskou stránku pro zařízení Android, která bude k dispozici v nejbližších měsících,“ dodává Finger.

Bohužel právě na to, co měl Seznam.cz za největší vychytávku a přínos pro uživatele najdeme již nyní v iTunes App Store kritiku. Některým uživatelům vadí, že je seznam tlačí do používání obou služeb až příliš. Nejvýznamnější designový prvek na spodní liště aplikace je totiž „S“, které vás přesměruje na domovskou stránku seznamu.