Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Vánoce se rychle blíží a možná budete potřebovat více času na přípravu dárků pro své blízké, zejména pro dospívající děti. Najít něco pro tuto věkovou skupinu může být obtížné, protože mají odlišné styly. Proto se nedoporučuje jen tak něco náhodně vybírat. 

Pokud tedy přemýšlíte a debatujete, co dát svým dospívajícím, máme pro vás tento článek. Poskytneme vám zde několik nápadů na dárky pro každého teenagera, které si o letošních prázdninách zamiluje.

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 10.44.03

 7 věcí, které si zamiluje každý teenager

1. Předplatné online streamování 

Teenageři nemají peníze na to, aby platili za předplatné, zejména Spotify a Netflix. V důsledku toho je nejlepším dárkem, který jim můžete dát, alespoň dvouměsíční předplatné online streamování. Tento praktický dárek je pro tuto éru teenagerů technicky nejlepší. Možná není nijak velkolepý, ale jsem si jistý, že vám vaše děti poděkují za to, že jim umožníte sledovat videa a poslouchat hudbu bez čekání na konec reklamy.

2. Chytré telefony

Dalším snem teenagerů je vlastnit alespoň jeden chytrý telefon, takže pokud vám to rozpočet dovolí, můžete jim poskytnout jejich první mobilní telefon. Tento výrobek neslouží jen k zábavě, ale je také cenným nástrojem pro monitorování vašich dětí a jejich sledování v době vaší nepřítomnosti. Do vašich finančních prostředků se vejde mnoho telefonů střední třídy na trhu, například Honor 50, iPhone SE, Redmi Note 11 a řada dalších. Tento dárek bude přínosem pro vzdělávání a volný čas vašeho dítěte.

Snímek obrazovky 2022-10-18 v 10.45.10

3. Drony

Dron je dobrým dárkem na letošní prázdniny pro teenagery, kteří milují gadgety a chtějí se procvičit v roli technického kouzelníka. V prodeji jsou levné drony, které jsou užitečné a mají ovladač odpovídající schopnostem teenagera. Dobrý a levný dron seženete také na Amazonu nebo eBay za cenu kolem 30 dolarů. Tato cena je sice nižší než u pokročilejších dronů, ale i tak se jedná o dobrou koupi a startovní dárek pro vaše teenagery.

4. Nike Air Max 90 Premium

Dát svému teenagerovi na prázdniny kopačky je skvělý nápad, ale vše bude jinak, pokud mu dáte Nike Air Max 90 Premium. Tato bota je úchvatná a skvěle se hodí pro životní styl vašeho dítěte, zejména pokud je neustále v pohybu. Navíc možná víte, proč jsou tyto tenisky nezbytnou součástí šatníku každého teenagera. Jsou módní, pohodlné a ideální Nike pro každého mladíka.

5. Herschel Supply Co. Retreat Batohem

S dobrým batohem Herschel nikdy neuděláte chybu, když se váš teenager vydá do školy nebo na outdoorové aktivity. Tento batoh musíte mít nejen díky jeho minimalistickému stylu, ale také proto, že je prostorný. Je odolný a má dostatek prostoru pro uložení dětského notebooku, osobních věcí a dalších nezbytností. Tato taška se navíc hodí k jakémukoli neformálnímu oblečení každého teenagera a mohou ji nosit jak chlapci, tak dívky. Celkově se tento neocenitelný dárek vyplatí.

6. Reproduktory Bluetooth

Bluetooth reproduktor je dalším hodnotným dárkem pro vaše teenagery. Váš teenager, který má rád hudbu nebo podcasty, toto zařízení také ocení. Je lehký, kompaktní a ne příliš objemný, aby se vešel do tašky. Můžete jim darovat voděodolný přenosný reproduktor Bluetooth Bose SoundLink Micro, který se skvěle hodí i na venkovní dobrodružství. Jak již bylo uvedeno, je voděodolný a má stylový design v černé nebo modré barvě.

7. Bezdrátový ovladač XBOX

Bezdrátový ovladač XBOX bude vždy jedním z nejpůsobivějších dárků, které můžete svým teenagerům o letošních prázdninách dát. Vaše herní dítě bude zbožňovat nový hybridní d-pad a všechny hry, které si bude chtít zahrát po vydatném vánočním jídle. Pokud tedy máte omezený rozpočet, jeho pořízením bude vaše dítě o letošních svátcích jedním z nejšťastnějších lidí.

Závěr

Toto je jen několik možností, které jsou pro vaše teenagery v této sváteční sezóně k dispozici. Všechno v této místnosti je hodnotné a nepochybně jim udělá radost, což je pravý smysl svátků.

.