Zavřít reklamu

Po týdnu opět přicházíme s naším pravidelným souhrnem spekulací, týkajících se společnosti Apple. Tentokrát se celý článek ponese v duchu předpovědí na příští rok. Kromě jiného bychom se v něm měli dočkat nejen příchodu druhé generace bezdrátových sluchátek AirPods Pro, ale také nové řady magnetického příslušenství pro lokalizátory AirTag.

Vydání druhé generace AirPods Pro

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že by se uživatelé měli dočkat příchodu druhé generace bezdrátových jablečných sluchátek AirPods Pro. V současné chvíli už není otázkou zda se AirPods Pro 2 dočkáme, ale spíše kdy k tomu dojde. Nejnovější zprávy hovoří o tom, že by se mohlo jednat o třetí čtvrtletí příštího roku.

První generace AirPods Pro mnohé příjemně překvapila: 

Pode Marka Gurmana z agentury Bloomberg společnost Apple v současné chvíli intenzivně pracuje na vývoji zmíněné druhé generace svých sluchátek AirPods Pro. Tuto teorii kromě Gurmana razí také respektovaný analytik Ming-Chi Kuo, o vydání AirPods Pro 2 v příštím roce mluví také leaker s přezdívkou @FronTron, který se ve svém tvrzení odvolává na zdroje z dodavatelských řetězců společnosti Apple. AirPods Pro druhé generace by se měly dočkat znatelného designového přepracování, zkrácení spodní stopky a kompaktnějšího tvaru, spekuluje se také o odolnosti třídy IPX-4, kterou by mělo disponovat i nabíjecí pouzdro s podporou technologie MagSafe, nebo třeba o zcela novém typu senzorů, které by měly sloužit jako nástupce za optické senzory, jimiž disponuje současná generace sluchátek AirPods Pro.

Nové magnetické příslušenství pro AirTag

Letos v lednu společnost Apple představila kromě jiných novinek také své dlouho očekávané lokalizátory AirTag. Tyto doplňky se poměrně rychle stihly stát vcelku populárním a žádaným produktem, ke kterému bylo možné zakoupit také pestrou paletu nejrůznějšího příslušenství.

Podle nejnovějších zpráv bychom se v průběhu příštího roku měli dočkat nového, velmi zajímavého příslušenství pro jablečné lokalizátory. Zmíněné zprávy jsou překvapivě detailní, a redakce server iDropNews dokonce obdržela také údajně rendery nového příslušenství. Z obrázků je patrné, že by se mělo jednat o jakýsi obal, který bude těsně přiléhat na AirTag, a jehož součástí bude sestava drobných magnetů. Příslušenství by mělo být vyrobené ze silikonu, a podle zmíněných zdrojů by mělo být dostupné v oranžové, slunečnicově žluté, bílé a tmavě modré barvě.

AirTag prislusenstvi render
.