iWant

Spotify nabízí limitované roční členství se slevou více než 400 korun

iWant

Streamovací službu Spotify využívá v současné době zhruba 60 milionů uživatelů, kteří si jí předplácí. Podstatně větší číslo budou tvořit ti, kteří Spotify využívají v bezplatném režimu, tj. bez možnosti přepínat skladby a s všudepřítomnými reklamami. Pokud nad nákupem předplatného přemýšlíte, společnost před víkendem zveřejnila speciální roční akci, která bude dostupná do konce letošního roku. V rámci ní pořídíte roční členství se slevou 20 dolarů, tedy zhruba 430 korun.

Slevy mohou využít jak noví, tak stávající zákazníci. Jakmile si roční předplatné za zvýhodněných 99 dolarů (72 eur) zakoupíte, poběží vám roční perioda, po které se cena za předplatné navrátí na standardní úroveň (tj. 10 dolarů za měsíc). V rámci současné akce tak dostanete dvanáct předplacených měsíců za původní cenu deseti.

Tato akce se vztahuje pouze na osobní předplatitelský model. Pro rodinné sdílení, respektive rodinné členství žádná sleva není. Tato zvýhodněná nabídka lze platit jen kartou, nevztahují se na ní slevy a je dostupná pouze z oficiálního webu společnosti. V rámci této akce se úroveň předplatného Spotify dostalo na stejnou úroveň, jako roční předplatné Apple Music, které v případě jednotlivce stojí také 99 dolarů za rok. Využijete tuto vánoční nabídku, nebo jsou vám ostatní streamovací služby bližší? Podělte se s námi o vaše názory v diskuzi.