Zavřít reklamu

Smartphony od Applu mohou díky svým schopnostem sloužit k celé řadě různých účelů. Patří mezi ně také správa osobních financí. V dnešním článku vám představíme pět aplikací, které vám pomohou se záznamem příjmů a výdajů, a s jejichž pomocí budete také moci ušetřit.

Monefy

Své finance můžete na vašem iPhonu spravovat například s pomocí aplikace Monefy. Tento nástroj nabízí v přehledném uživatelském rozhraní spoustu důležitých funkcí, jako je možnost rychlého přidávání záznamů, podpora více měn, možnost správy kategorií nebo třeba synchronizace s Google Drive či Dropboxem. Součástí aplikace Monefy je také integrovaná kalkulačka.

Aplikaci Monefy stáhnete bezplatně zde.

Debito

Debito patří mezi velmi populární aplikace pro správu financí. Kromě toho, že pochází z českých luhů a hájů, vás jistě potěší také její nízká cena a velké množství funkcí. Kromě základní správy příjmů a výdajů totiž Debito umí pohlídat i vaše smlouvy a nahrávat různé doklady a dokumenty. Díky aplikaci Debito se vyhnete nepříjemnostem, pramenícím z pozdních plateb, ukončení platnosti smluv, ale třeba také z propadlé technické kontroly vašeho vozu.

Aplikaci Debito stáhnete za 25 korun zde.

Wallet

Další oblíbenou aplikací, která vám pomůže pohlídat si příjmy a výdaje, je Wallet. Nabízí propojení s účty u řady bank, jako je třeba Česká spořitelna, ČSOB, Equa Bank Personal, Fio Bank, LBBW Bank, mBank, PPF Banka, Raiffeisenbank, Sberbank, UniCredit Bank, Komerční banka nebo Airbank. Nabízí možnost plánování a třídění výdajů, sdílení účtů, stanovení finančních cílů, a pomůže vám ušetřit.

Aplikaci Wallet stáhnete bezplatně zde.

My Budget Book

Aplikace My Budget Book nabízí kromě možnosti zadávání vašich každodenních příjmů a výdajů také řadu dalších funkcí, které při správě osobních financí určitě využijete. Najdete zde třeba možnost nastavení individuálních cílů, po jejichž splnění vás čeká virtuální odměna, možnost automatického vyplňování, zadávání opakujících se příjmů a výdajů, nebo třeba možnost práce v offline režimu.

Aplikaci My Budget Book stáhnete za 25 korun zde.

Spendee

Mezi populární nástroje pro správu financí patří také aplikace s názvem Spendee. V této aplikaci najdete celou řadu užitečných funkcí, jako je třeba možnost propojení s mobilním bankovnictvím, elektropeněženkou nebo kryptopeněženkou, možnost správy a analýzy výdajů v rámci jejich snižování, funkce správy rozpočtu nebo třeba sdílení peněženky. Spendee je multiplatformní aplikace s možností synchronizace dat.

Aplikaci Spendee stáhnete bezplatně zde.

.