Zavřít reklamu

V nedávno vydaném článku jsme se věnovali populárním streamovacím službám, které patří mezi silné hráče na mezinárodním poli – rozhodně ale mají co nabídnout i českým divákům. Je však pravdou, že uživatelé, kteří mají s anglickým jazykem potíže a neradi čtou české titulky, si ne vždy z portfolia vyberou. Pozadu ale nezůstávají ani české filmové streamovací služby, které dokáží nabídnout atraktivní obsah za zajímavé částky. Nyní dáme prostor právě jim – možná si vy, kteří stále váháte, některou z nich vyberete.

Aerovod

Služba Aerovod byla primárně určena jako videotéka, ve které jste si mohli filmy zapůjčit nebo koupit. Ani o tento způsob nejste na stránkách Aerovodu ochuzeni, kromě toho je ale možné službu aktivovat na bázi měsíčního předplatného. Za předplatné zaplatíte 150 Kč a za tuto částku budete schopni zhlédnout většinu dostupného obsahu. Titulů je zde podstatně méně než u zahraniční konkurence, pokud vám ale sedne nabídka pražských kin Aero, Oko a Světozor, tak s předplatným Aerovod budete doslova v sedmém nebi. Ze zajímavých dostupných filmů mohu doporučit ke zhlédnutí loňský hit českých kin dokumentární titul V síti, často promítané dílo Než skončí léto nebo třeba již starší, ale pořád kvalitní snímek Nedotknutelní. Co asi nejvíce zamrzí je absence jakékoli mobilní aplikace, vše můžete přehrávat pouze ve webovém prohlížeči. Stránky jsou ale poměrně přehledné, a svůj účel plní na výbornou.

Na stránky Aerovod.cz se přesunete pomocí tohoto odkazu

Voyo

Netrpělivě si koušete nehty u úterních či čtvrtečních televizních novin a čekáte, až začne Ordinace v růžové zahradě, anebo je vám spíše po chuti Ulice či Výměna manželek? Přesně pro vás si televize Nova připravila službu Voyo. V ní totiž máte všechny seriály z produkce TV Nova ještě dříve, než budou odvysílány v televizi a navíc v nich neuvidíte žádné reklamy. To ale není vše, co vám aktivace předplatného přinese. Dále se můžete těšit na živé vysílání stanic Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova 2, Nova Gold, Nova Sport1, Nova Sport2, Nova International, Markíza International a speciálního kanálu VOYO. Kromě vlastní produkce filmů a seriálů si vychutnáte i známé české klasiky jako je Pupendo nebo Občanský průkaz, ze zahraničních děl mohu zmínit trhák Kobra 11. Zejména v oblasti mezinárodních filmů Voyo ale trochu pokulhává, a pokud nejste fanouškem Novy, asi pro vás bude zbytečné 150 Kč za měsíc investovat právě sem. Jestliže se stále nemůžete rozhodnout, Voyo nabízí týdenní zkušební dobu zdarma. Co se pak týče dostupnosti, nechybí aplikace pro iPhone, iPad, Apple TV, Android telefony a některé další chytré televize, přehrávat můžete dokonce i prostřednictvím webového prohlížeče.

Aplikaci VOYO.cz nainstalujete zde

O2 TV

Minimálně sportovní fanoušci masivní nárůst popularity služby O2 TV pocítili. Společnost O2 totiž odkoupila práva na většinu tuzemských i zahraničních soutěží ve fotbalu a hokeji, vysílány jsou zde samozřejmě i zápasy z jiných sportovních utkání. Balíček čistě pro fanoušky pohybu, který nese název O2 TV Sport Pack, pořídíte za 199 Kč měsíčně, v nabídce je i zvýhodněný tříměsíční a roční balíček. Pakliže občas sledujete i nějaké ty filmy, za O2 TV HBO a Sport Pack zahrnující ještě tři filmové kanály HBO vydáte 299 Kč. Pro sledování sportovních, ale i televizních kanálů, kterých v balíčku dostanete 102, slouží O2 TV Stříbrná – k její aktivaci si připravte 449 Kč nebo 549 Kč ke sledování na více zařízeních pro rodinu. Nejdražší tarif O2 TV Zlatá, kde najdete 135 kanálů, pak činí 749 Kč nebo 849 Kč s rodinným sledováním. Internetová televize umí všechny potřebné funkce od možnosti přehrávat filmy až týden zpětně až k nahrávání pořadů, kdy ve vašem účtu můžete zaznamenat až 100 hodin obsahu. Součástí O2 TV je i videotéka, která slouží k vypůjčování a kupování filmů a seriálů. Co se týče dostupnosti, jak na iPhonu, tak na iPadu, Apple TV a ve webovém prohlížeči si pořady a sportovní utkání vychutnáte, to samé platí o Androidu a ostatních chytrých televizí.

Aplikaci O2 TV stáhnete zde

Sledování TV

Sledování TV je služba, která zprostředkovává internetovou televizi, jež umožňuje přehrávání pořadů až 7 dní zpětně nebo nahrávání těch, které zrovna nestihnete. Ceny předplatného se liší podle zvoleného tarifu. Balíček Základ stojí 199 Kč a nabízí 82 kanálů a až 25 hodin nahrávek, Standard vás vyjde na 399 Kč, ve kterém získáte 125 televizních kanálů, 50 hodin nahrávek a 28 filmů z videotéky. Premium je k dostání za 799 Kč měsíčně a zpřístupníte si 165 kanálů, 120 hodin nahrávek a 172 filmů. Všechny tarify poté nabídnou kvalitu Full HD, možnost propojení s iPhonem, iPadem, Apple TV či jinými smart TV, a přehrávání prostřednictvím webového prohlížeče či zařízení s androidem.

Na stránky sledovani.tv se přesunete zde

.