Zavřít reklamu

Telefónica Slovakia, s.r.o. pod svojí marketingovou značkou O2 začala poměrně překvapivě nabízet svým zákazníkům iPhone 5c.

U 16GB verze jsou k dostání všechny barevné varianty za 609,05 €, respektive při nákupu v prodejně O2 zaplatíte 671,00 €. iPhone 5c s 32GB pamětí stojí 711,86 € nebo v prodejně 775,00 €. K dostání je v bílé a modré barvě. Slovenští zákazníci si telefon od Applu mohou pořídit na splátky nebo za zvýhodněnou cenu k některému z tarifů.

O2 iPhone 5c
Slovenský mobilní operátor O2 již nabízí iPhone 5c.

Na náš dotaz, zda je možné koupit iPhone 5c a poslat jej do České republiky, jsme dostali následující odpověď:

V sucasnosti je mozne dorucenie mobilneho telefonu z eshopu len v ramci uzemia Slovenska. Ak vsak mate cestu na Slovensko, je mozne vybrat dorucenie zasielky do vybranych O2 predajni. Ked bude objednavka v O2 predajni kompletna, budeme Vas o tom informovat. Sumu za mobilny telefon je potrebne uhradit pri jeho prevzati.

pisálek, spoluautor AppleWikipedie.org

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Kazdopadne je drazsi než ve Francii kde je za 599€ u Apple a u svého operátora se cena pohybuje kolem 545€

    Zdravím.
    1/ Cena nedotovaných iPhonů 5c je na Slovensku vyšší o 10,5 € nebo 12,86 € oproti apple.fr. Neviděl bych to jako nějaký zásadní rozdíl.
    2/ Francouský operátor má telefon blovovaný na svou síť, proto ta nižší cena.

    Apple to oficialne nedodava na Slovensko takze je to len sedy dovoz. Zrejme ich v niektorej krajine O2 nakupila vela a nikto ich za tu cenu nechce. Za tu cenu by som radsej kupil iPhone 5.

celý text

Čtěte více.