Zavřít reklamu

Kdo by se nechtěl stát kapitánem mezihvězdného korábu? Stejně jako slavní představitelé takových osobností v seriálu Star Trek se i vy sami můžete vydat na cestu napříč Galaxií v nové hře od vývojářů ze studia Sysiac Games. V Jednoduše pojmenovaném The Captain přitom nebudete řešit osobní roztržky na palubě vaší lodi nebo drobné bojůvky v okrajových systémech. Herní novinka mám do rukou vloží rovnou osud celých civilizací.

Ve hře budete hrát za kapitána Thomase Welmua, který se musí dostat ze vzdáleného konce Galaxie zpátky na Zemi. On je totiž jedinou nadějí, kterou lidstvo má proti temným silám blížícím se k našemu planetárnímu domovu. Cesta na Zemi je ovšem setsakra dlouhá. Během vaší výpravy tak budete zahlceni spoustou událostí, ve kterých budete rozhodovat o osudu svém i ostatních. Už jen délka vaší trasy bude například záležet na tom, zda se vydáte již prozkoumanou galaktickou cestou, nebo se odvážíte použít potenciálně nebezpečné červí díry.

V The Captain vás čekají těžká rozhodnutí na každém kroku. Musíte se tak neustále připravovat na neočekávatelné. Komplexní systémy vám ve hře dovolí upravit si podle svého svůj koráb i složení vlastní posádky. To vše dostanete navíc zabalené v old-schoolové grafice, která odkazuje na kultovní point and click adventury, například na ty od legendární Sierry.

  • Vývojář: Sysiac Games
  • Čeština: Ne
  • Cena: 16,79 euro
  • Platforma,: macOS
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.7 nebo novější, procesor na minimální frekvenci 2 GHz, 2 GB operační paměti, grafická karta Intel HD 3000 nebo lepší, 1 GB volného místa na disku

 Hru The Captain můžete zakoupit zde

.