Zavřít reklamu

Chtěli jste se vždycky podívat do vesmíru, ale shodou náhod jste se nedopracovali na pozici astronauta? Soukromý výlet za hranicí kosmu si nemůžete dovolit? Možná vám vaše nesplněné sny zpříjemní alespoň hra Next Space Rebels. Ta dává naději, že alespoň raketu může do vesmíru vystřelit kdokoliv. Důrazně ale upozorňuje na to, že by to úplně každý ale dělat neměl.

Děj Next Space Rebels se točí kolem fiktivní sociální sítě plné nadšenců do raketoveho inženýrství. Právě na jejich stránkách se přitom organizuje titulní skupina Next Space Rebels, která vystupuje proti využití vesmíru exkluzivně velkými korporacemi. Vy jako obyčejný hobbyista budete stavět vlastní raketky, nahrávat videa jejich méně či více podařených startů a přitom sledovat příběh podaný sérií hraných scén.

Hlavní, tou nejvýživnější části hry je bezpochyby samotné sestavování raket. To probíhá v technickém programu. Práce s ním je ovšem extrémně jednoduchá. Rakety stavíte buď podle připravených plánu, nebo můžete propustit uzdu fantazii a svůj výtvor sesmolit třeba z toaletního papíru. Samotná výroba pak probíhá jen přetahováním jednotlivých částí a následným kliknutim na tlačítko „sestavit“.

  • Vývojář: Studio Floris Kaayk
  • Čeština: Ne
  • Cena: 19,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém, procesor Intel Core i5 na minimální frekvenci 3,4 GHz, 8 GB operační paměti, grafická karta Radeon Pro 560 nebo lepší, 1,8 GB volného místa na disku

 Hru Next Space Rebels můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více