Zavřít reklamu

V roce 2016 vydalo vývojářské studio UPLAY Online (překvapivě bez jakékoliv souvislosti s francouzským Ubisoftem) hru, která protočila panenky mnoha hráčům. Youtuber Simulator ve své době sliboval autentickou zkušenost kariérní cesty ambiciózního youtubera, a u své cílové skupiny se dočkal velkého úspěchu. Proto se nyní děje neodvratné – v obchodech se objevilo pokračování. Dokáže ale původně originální simulátor zaujmout i napodruhé.

Druhý díl viditelně nakopává docela komorní původní hru, a to zejména co se týče otevřenosti herního prostředí. Zatímco v prvním dílu jste většinu času strávili uvnitř společně s vaším youtuberem, Youtubers Life 2 před vámi otevírá rovnou celé rozlehlé město Newtube City. Metropoli youtuberů se přitom nebojí patřičně zabydlet. Vývojáři totiž dokázali domluvit spolupráci s jedním z nejznámějších youtuberů, PewDiePiem. Kromě něj můžete ve hře narazit i na další známé tváře, například na Rubiuse, InoxTaga nebo LaurenzSide.

Hlavním tématem hry ale nadále zůstává samotná youtuberská kariéra. Ta po vás bude sice vyžadovat navazování vztahů jak s vašimi diváky, tak s ostatními profíky v oboru, váš kanál ale moc úspěchu nezaznamená, pokud nebudete tvořit kvalitní obsah a sledovat soudobé trendy. Vývojáři také vypichují možnost obrovských úprav vlastní postavy. Váš youtuber tak může plně vystihovat vaši osobnost.

  • Vývojář: UPLAY Online
  • Čeština: Ne
  • Cena: 29,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: OSX 10.13 nebo novější, dvoujádrový procesor na frekvenci 3 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta Nvidia GTX 775M, AMD Radeon 555 nebo Intel Iris Plus 655, 10 GB volného místa na disku

 Hru Youtubers Life 2 můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více