Zavřít reklamu

Chytré hodinky jsou skutečně chytré podle toho, jaké funkce jim dá jejich výrobce. V případě Apple Watch pak můžeme říci, že ty rozhodně chytré jsou a je jen málo věcí, které se ještě nenaučily. I tak uživatelé volají po tom, aby výrobci více využili jejich řemínky, které skýtají značný potenciál. Je to sice pravda, jenže víte, že už na trhu jsou? Pravděpodobně ne, protože o ně zas takový zájem není. 

Je to samozřejmě paradox, protože uživatelé volají po množství funkcí, které by mohli vývojáři a výrobci příslušenství přidat do jejich náramků tak, aby byly i ony chytré. Řešení je přitom už několik, jen se o nich příliš nemluví, protože o ně jednoduše není zájem. Kdyby totiž byly masově rozšířené a oblíbené, proč bychom taková řešení už na svém zápěstí dávno nenosili?

Mudra Band

Ovládání hudby, přijímání a odmítání hovoru a potvrzení upozornění můžete učinit pouhým klepnutím do displeje Apple Watch, ale s řemínkem Mudra vám k tomu stačí jednoduché pohyby prstů. Využití je nasnadě, když jednoduše nemůžete použít druhou ruku, vše vyřídíte tou, na které hodinky nosíte.

Aura Strap

Výrobci o svém řemínku prohlašují, že je to jediný způsob, jak měřit hladinu hydratace a složení těla přímo na hodinkách Apple Watch. Proměníte s ním tak své hodinky v dokonalý nástroj pro sledování svého zdraví a dosáhnete svých dietních a fitness cílů o to rychleji.

Sgnl

Možnost telefonovat přiložením konečku prstu na ucho jen s pomocí chytrého řemínku k hodinkám vypadala podle crowdfundingových kampaní poměrně slibně. Když se ale podíváte na Twitter výrobce, zjistíte, že od roku 2018 nepřidal jediný příspěvek. Revoluční totiž mnohdy neznamená skutečně úspěšný.

WristCam

Vypadá jako ten silikonový Applu, jen je trošku silnější. Je v něm totiž zabudovaný systém kamer. Jedná se tedy o ideální řešení pro všechny, kterým prostě vadí to, že se svými Apple Watch nemohou pořizovat fotografie. Daní za tuto možnost jsou sice větší rozměry a váha celého řešení s nutností nabíjení, ale ta možnost tady prostě je.

.