Zavřít reklamu

Většina z nás asi ví, jaké výhody skýtá placená verze hudební streamovací služby Spotify nebo co nabízí placené služby typu Netflix a HBO GO. Jak je to ale s ostatními známými aplikacemi, které jsou ke stažení zdarma a nabízí placené varianty? Podívali jsme se na předplatné a bonusové funkce některých aplikací s nabídkou prémiových verzí, které patří v App Storu mezi nejstahovanější.

YouTube Premium

Platforma YouTube je v základu bezplatná, což s sebou ovšem nese četná omezení. Uživatelé například nemají možnost poslechu na pozadí a musí se v aplikaci smířit s přítomností reklam. Pokud si ale u svého účtu aktivujete YouTube Premium, získáte nejen možnost přehrávání videí bez reklam, ale navíc ještě možnost přehrávání na pozadí, ukládání videí pro pozdější zhlédnutí nebo hudební službu YouTube Music. Funkce služby YouTube Premium jsou dostupné napříč všemi platformami. YouTube Premium můžete využívat za cenu individuálního předplatného ve výši 179 korun měsíčně, rodinné předplatné pro maximálně šest členů vás vyjde na 359 korun měsíčně. Pokud službu YouTube Premium zkoušíte poprvé, získáte bezplatný první měsíc užívání.

Tinder

Baví vás seznamování prostřednictvím populární aplikace Tinder a chtěli byste získat výhodné prémiové funkce navíc? Služba Tinder nabízí kromě bezplatného základního členství také varianty Tinder Plus, Tinder Gold a Tinder Platinum. Cena Tinder Plus činí 289 korun měsíčně, 859 korun na půl roku a 1150 korun na rok. V rámci služby Tinder Plus si můžete užívat například možnost neomezeného počtu udělených lajků, absenci reklam, možnost návratu swipnutí doleva nebo třeba možnost udělení až pěti super lajků denně. Pokud byste chtěli vyzkoušet členství Tinder Gold, zaplatíte 429 korun měsíčně, 1290 korun na půl roku nebo 1690 korun ručně. S tímto členstvím si můžete prohlížet, kdo vám dal lajk a komu se líbíte, prohlížet si výběry, a využívat také všechny zmíněné funkce, které nabízí TInder Plus. Nejdražší variantu představuje Tinder Platinum s funkcemi jako neomezené rewind, možnost udělení pěti super lajků týdně zdarma, možnost přidání zprávy před každým propojením nebo funkce Passport a Top výběry. Za Tinder Platinum zaplatíte 569 kroun měsíčně, 1690 korun na půl roku nebo 2290 korun na rok.

Duolingo

Pokud se učíte cizí jazyky prostřednictvím aplikace Duolingo, určitě jste si všimli možnosti aktivace služby Duolingo Plus. Tato funkce nabízí výhody v podobě absence reklam, možnosti stažení lekcí pro offline učení, neomezený počet srdíček, neomezený počet testů dovedností nebo třeba kvíz pokroku. Funkce Duolingo Plus vás vyjde na 191 korun měsíčně nebo 2290 korun ročně v případě individuálního členství, za rodinné členství Duolingo Plus zaplatíte 271 korun měsíčně nebo 3250 korun ročně. Pro nové předplatitele je k dispozici čtrnáctidenní bezplatná zkušební lhůta.

FaceApp

Řada lidí používá pro úpravy (nejen) svých portrétů na sociálních sítích aplikaci FaceApp. Jedná se o lehce kontroverzní nástroj, který má v některých případech schopnost vás přeměnit prakticky k nepoznání a vykouzlit vám jasný zrak, běloskvoucí zuby, ohromující lícní kosti nebo třeba jemný nosík. Všechny funkce aplikace FaceApp ale nejsou k dispozici bezplatně. Pokud chcete mít v této aplikaci neomezený přístup ke všem nástrojům kategorie PRO, vyjde vás to na 799 korun měsíčně s třídenní bezplatnou zkušební lhůtou. Kromě nástrojů pro vylepšení portrétů nabízí FaceApp také možnost úpravy videí a různé zábavné filtry.

Amazon Prime Video

Tuzemští uživatelé mají již nějakou dobu také možnost využívat služeb Amazon Prime Video, a to za 159 korun měsíčně, přičemž Amazon občas dává prémiové předplatné k dispozici za akční cenu 79 korun měsíčně. V této ceně získáte možnost sledování obsahu Amazon Prime Video na všech přihlášených zařízeních, možnost vytvoření několika různých profilů, samozřejmostí je také možnost aktivace rodičovské kontroly, sdílení nebo vytváření seznamů obsahu.

.