Zavřít reklamu

AirTag patří mezi jeden z nejvíce nedoceněných produktů, které Apple nabízí. Dle mého názoru je to velká škoda, jelikož z vlastní zkušenosti mohu říct, že mi AirTagy svým způsobem změnily život. Tyto lokalizační přívěšky se hodí (nejen) jedincům, kteří často zapomínají nějaké předměty, takže pokud někoho takového znáte, určitě mu AirTagy na Vánoce uděláte radost. K nim pak dotyčnému můžete pořídit také různé příslušenství, na které se společně podíváme v tomto článku. Vrhněme se tedy přímo na věc.

EPICO AirTag Silicone Case

Chcete pořídit tu nejlevnější klíčenku na AirTag, kterou vůbec můžete sehnat? Jestliže ano, tak vám skvěle poslouží EPICO AirTag Silicone Case. Jak už název napovídá, tak je tato klíčenka, potažmo obal, zhotoven ze silikonu. Jednoduše do něj AirTag vložíte, a poté jej pomocí kroužku připojíte ke klíčům, popřípadě samozřejmě k čemukoliv jinému. K dispozici jsou tři barvy, a to růžová, bílá, černá a modrá. Hlavní výhodou tohoto příslušenství je každopádně cena, a to pouhých 149 korun.

EPICO AirTag Silicone Case koupíte zde

AlzaGuard Leather Keychain

Chtěli byste (budoucímu) vlastníkovi AirTagů pořídit kvalitní koženou klíčenku, ale nechcete zbytečně utrácet za tu originální? Pokud jste si odpověděli správně, tak pro vás mám opět řešení od značky AlzaGuard. Ta totiž nabízí koženou klíčenku, která se zpracováním velmi podobá té originální. Využita je každopádně umělá kůže, díky tomu je však klíčenka o dost levnější. K dispozici je ve třech barvách, a to černé, hnědé a modré s tím, že cena je pouhých 249 Kč. A pokud klíčenek pořídíte více, tak cena za kus klesá.

AlzaGuard Leather Keychain koupíte zde

FIXED Invisible Protector

AirTagy jsou mimo jiné známé také díky (kvůli) tomu, že se velmi jednoduše poškrábou. Stačí, abyste je pár dní nosili v kapse, batohu či třeba společně s klíči a onen krásný lesk přední strany je rázem fuč. Pokud chcete, aby si AirTag obdarovaného zachoval původní vzhled, tak uděláte dobře pořízením FIXED Invisible Protector. Jedná se o průhlednou ochrannou fólii, která se aplikuje jak zepředu, tak i zezadu. AirTag dokáže ochránit před poškrábáním i nečistotami. V balení, které vychází na 269 Kč, najdete 2 sety ochranných fólií.

FIXED Invisible Protector 2 sety koupíte zde

AlzaGuard Carbon Keychain

Super odolná a robustní klíčenka, která perfektně ochrání AirTag a ještě k tomu nabídne perfektní design – tak to je AlzaGuard Carbon Keychain. Součástí této klíčenky, která je vyhotovená z karbonu, je také extrémně kvalitní karabina, díky které AirTag jednoduše přicvaknete k čemukoliv. Díky provedení ochrání AlzaGuard Carbon Keychain jablečný lokalizátor před jakoukoliv formou poškození. Nejvíce překvapivá je u tohoto produktu cena, která je pouhých 299 korun, a pokud klíčenek pořídíte více, tak cena klesá. Rozhodně se jedná, především pro muže, o skvělou alternativu klasických klíčenek.

AlzaGuard Carbon Keychain koupíte zde

Case Mate Dog Collar Mount

Jak jistě víte, tak pomocí AirTagu můžete sledovat opravdu cokoliv, tedy kromě lidí. Mnoho uživatelů dokonce využívá AirTag ke sledování svých domácích mazlíčků, ať už se jedná o kočky, psy apod. A jakým způsobem můžete k mazlíčkovi AirTag připojit? Třeba s využitím Case Mate Dog Collar Mount, do kterého lokalizátor jednoduše vložíte, a poté jej připevníte na obojek. Pokud máte tedy obdarovaný domácího mazlíčka, určitě zvažte i tuto možnost. Cena tohoto příslušenství je 339 korun.

Case Mate Dog Collar Mount koupíte zde

Spigen Rugged Armor

Sháníte nějaký pořádný, nevšední a na první pohled luxusní přívěšek, který byste mohli darovat na Vánoce uživateli jablečných lokalizátorů? Jestliže ano, tak sáhněte určitě po Spigen Rugged Armor Case. Tento kryt a zároveň přívěšek se svým designem inspiroval u automobilů, tudíž nabízí tmavý vzhled s texturou karbonu. Konstrukce je velmi robustní a dokáže bez problémů odolat nárazům, pádům i poškrábání. Využitým materiálem je zinková slitina a nerezová ocel, společně s tkaninou a TPU. Nechybí ani karabina, kterou lze dokonce využít jako otvírák lahví. Cena Spigen Rugged Armor je 439 Kč.

Spigen Rugged Armor koupíte zde

Apple kožené poutko

V našem seznamu rozhodně nesmí chybět ani originální kožené poutko od Applu. To je konkrétně zhotoveno z francouzské kůže, která je nesmírně odolná a velmi příjemná na dotek. AirTag dokáže tedy perfektně ochránit proti pádům a nárazům. Pomocí poutka pak stačí AirTag jednoduše připevnit k předmětu, o kterém bude chtít mít obdarovaný přehled. Apple kožené poutko je k dispozici v hned několika různých barvách a aktuálně ho seženete jen za 490 korun, což je na originální příslušenství od Applu velmi příjemná cena.

Apple kožené poutko na AirTag koupíte zde

Nomad AirTag Card Black

AirTag je tak malý, že ho můžete jednoduše nosit i v peněžence. Hodit jej lze třeba mezi mince, nejedná se ale o úplně ideální řešení. Přesně v tomto případě však poslouží skvěle Nomad AirTag Card Black, což je jednoduše řečeno karta, do které lze jablečný lokalizační přívěšek vložit. Tuto kartu pak jednoduše zasunete na místo, kam klasicky umisťujete karty, takže se vám AirTag nebude plést mezi mincemi. Pokud se vám tohle příslušenství líbí a chtěli byste ho na Vánoce pořídit, tak vychází na 539 korun.

Nomad AirTag Card Black koupíte zde

Apple kožená klíčenka

Potrpí si obdarovaný na originálním příslušenství přímo od Applu? Pokud ano, tak se vám výběr výrazně sužuje, a to jen na pár produktů a barev, ze kterých musíte vybrat. Mezi takovou klasiku, co se klíčenek pro AirTagy týče, patří originální kožená klíčenka Apple. Tato klíčenka je konkrétně zhotovena z francouzské kůže, která je velmi příjemná na dotek, samozřejmostí je pak špičkové zpracování s označením Designed by Apple in California. Cena kožené klíčenky na AirTag přímo od Applu je 889 Kč.

Apple koženou klíčenku na AirTag koupíte zde

FIXED kožená peněženka Tripple Wallet

Klasické peněženky zkrátka nejsou pro AirTag přizpůsobené, takže ho musíte buď vkládat do přihrádky na drobné či kamkoliv jinam, anebo využít již zmíněné karty, které umožní elegantní uložení lokalizátoru. Existují však také peněženky, které už přímo na AirTag uzpůsobené jsou – jednou takovou je třeba FIXED kožená peněženka Tripple Wallet. Jedná se o ručně šitou peněženku, která je vyrobená z té nejkvalitnější hovězí kůže, ve které budou vaše doklady, karty i peníze bezpečně pod dohledem moderní technologie. Uvnitř se nachází dvě kapsy na kreditní karty a doklady, společně s elastickou přihrádkou na bankovky. Nechybí kapsa na zip pro drobné mince a samozřejmě kapsa pro AirTag. Cena této peněženky je 1199 korun a seženete ji ve třech barvách – modré, černé a hnědé.

FIXED koženou peněženku Tripple Wallet koupíte zde

.