Zavřít reklamu

AirPods jsou nedílnou součástí života mnohých z nás. Můžeme díky nim kdykoliv a kdekoliv, jednoduše a bez kabelů, poslouchat nejen hudbu, ale také podcasty či oblíbené pořady. Veškeré AirPody, vyjma modelu Max, disponují bílým nabíjecím pouzdrem, které je velmi náchylné na poškození, a to především ve formě poškrábání. Pokud máte někoho, kdo na Vánoce dostane AirPody, popřípadě kohokoliv jiného, kdo je vlastní, tak dotyčnému můžete udělat radost ochranným krytem. Možností je v tomto ohledu nespočet a společně se v tomto článku podíváme na výběr 10 možností, po kterých můžete sáhnout. Nezapomeňte si každopádně zkontrolovat, že objednáváte pro dobrý model AirPods!

AlzaGuard Silicon Polkadot Case – 139 – Alza

Hned na začátek můžeme zmínit zajímavé kryty AlzaGuard Silicon Polkadot, které jsou nejen velmi odolné, ale především také levné. Jak už název napovídá, tak je tento kryt zhotoven ze silikonu a oproti ostatním se designově liší neprůchozími kulatými otvory po celém těle. K dispozici je celkově 7 různých barev, ze kterých si vyberete opravdu každý. Cena pak začíná na 199 korunách, při pořízení vícero kusů je však nižší.

AlzaGuard Silicon Polkadot Case koupíte zde

EPICO Outdoor Cover – 199 – MP

Chcete obdarovanému na Vánoce pořídit pořádný silikonový kryt, který AirPody ochrání za každou cenu? Pokud jste si odpověděli kladně, tak by se vám mohl líbit kryt Epico Outdoor Cover. Tento kryt je k dispozici v celkově pěti barvách a je zhotoven z 2.5 milimetrů tenkého silikonu. Díky této hrubější vrstvě dokáže kryt AirPody ochránit i před pádem z výšky. I tento kryt disponuje karabinou, díky které je možné kryt s AirPody jednoduše připevnit například k batohu či k poutku u kalhot.

EPICO Outdroor Cover koupíte zde

AhaStyle silikonové pouzdro – 229 – Alza

Sháníte pro obdarovaného obyčejný a jednoduchý silikonový kryt, který žádným nekřičí a zkrátka funguje? Pokud ano, tak by se vám mohl líbit ten od značky AhaStyle. Tento kryt je zhotoven ze silikonu a zakoupit jej můžete v několika různých barvách. Většina krytů na AirPods od značky AhaStyle má navíc přímo v balení karabinu, kterou můžete využít k připnutí. Silikon je široký 1,3 milimetrů, díky čemuž získá dotyčný ochranu proti pádu i poškrábání. Cena startuje zhruba na dvě stě korunách.

AhaStyle silikonové pouzdro koupíte zde

EPICO Silicone Cover – 299 – MP

Hledáte jednoduchý silikonový kryt pro AirPods od renomované značky? Pokud ano, tak pro vás mám skvělý tip na Epico Silicone Cover. Tohle pouzdro je vyhotoveno ze silikonu o tloušťce 1 milimetr a váží pouhých 8 gramů. Potěší vás ale především tím, že je k dispozici v celkově šesti barevných variantách. Samozřejmostí je u tohoto krytu plná podpora bezdrátového nabíjení. Na přední straně tohoto pouzdra se nachází vyobrazené logo značky Epico. Díky krytu Epico Silicone Cover je možné ochránit AirPody před poškrábáním, ale i pádem. Cena je jen 299 korun.

EPICO Silicone Cover koupíte zde

Karl Lagerfeld and Choupette Liquid Silicone – od 359 – MP

Legendární módní návrhář Karl Lagerfeld bohužel zemřel již před třemi lety, jeho odkaz tu ale s námi je až doposud. Rozhodně se na pana Lagerfelda jen tak nezapomene, jelikož se po jeho smrti staly velmi oblíbenými doplňky, na kterých je vyobrazován. V některých případech je vyobrazován také se svou milovanou kočkou Choupette, která byla jeho domácím mazlíčkem. Jestliže víte, že se tyto doplňky s Karlem Lagerfeldem dotyčnému líbí, můžete mu pořídit kryt na AirPody Karl Lagerfeld and Choupette Liquid Silicone, a to za 359 korun.

Karl Lagerfeld and Choupette Liquid Silicone koupíte zde

AlzaGuard Genuine Leather Case – 271 – Alza

Chcete obdarovanému udělat o trošku větší radost a víte, že si potrpí na kůži? Pokud ano, tak mám pro vás naprosto ideální volbu, kterou je kryt AlzaGuard Genuine Leather Case. Tento ochranný kryt je vyroben z prémiové a odolné kůže a chrání tak AirPody před nárazy, poškrábáním a prachem. Samozřejmostí je podpora bezdrátového nabíjení, výřezy pro nabíjecí konektor a LED a ekologické balení. Sáhnout můžete po třech barvách, a to černé, modré a hnědé, cena je 399 korun při koupi jednoho kusu, při koupi vícero kusů jde dolů.

AlzaGuard Genuiune Leather Case koupíte zde

Njord Icelandic Salmon Leather Case 599 – Alza

Potrpí si obdarovaný na luxusní doplňky? Pokud jste si odpověděli kladně, tak pro vás mám perfektní tip na vánoční dárek. Jedná se o luxusní a prémiový kryt s označením Njord byELEMENTS. Tento kryt je vyhotoven z islandské lososové kůže, která je hladká a rafinovaná na dotek. Tato kůže je vyráběna s nulovou uhlíkovou stopou a můžete si být jistí tím, že AirPody obdarovaného udrží ve stoprocentním stavu, a to i v případě pádu. Vybrat si můžete z několika barev, cena je 599 korun.

Njord Icelandic Salmon Leather Case koupíte zde

Spigen Urban Fit – 759 – iStores

Dalším skvělým tipem na kryt pro AirPody je Spigen Urban Fit. Tento obal nabízí stylový vzhled – nese dvoubarevný design složený z prvotřídní tkaniny a rámečku z polykarbonátu pro lepší úchyt. Vnitřek je vyplněný mikrovláknem, aby AirPody zůstaly zcela bez poškrábání. S pouzdrem Urban Fit budou jablečná sluchátka obdarovaného v bezpečí a zároveň budou dobře vypadat. Je na výběr ze dvou barev a cena je 759 korun.

Spigen Urban Fit koupíte zde

Catalyst Waterproof Premium – 799 – Alza

Chcete dotyčného obdarovat opravdu elegantním krytem na AirPody, který vypadá nevšedně a zkrátka zajímavě? Pokud ano, rozhodně sáhněte po Catalyst Waterproof Premium. Tento kryt poskytne AirPodům stoprocentní péči, primárně je ale nutné zmínit, že tento kryt zaručí voděodolnost sluchátek s certifikací IP67, což se může hodit především v náročnějším outdoorovém prostředí. Vnější strana je opatřena speciální povrchovou strukturou, díky které se navíc AirPody velmi dobře drží v ruce. Kromě voděodolnosti můžeme zmínit také splnění vojenské normy MIL-STD 810G, v balení se pak rovnou nachází i karabina. Cena tohoto obalu je 799 korun.

Catalyst Waterproof Premium koupíte zde

Pitaka MagEZ Case Black Grey – 2409 – Alza

Pokud se zajímáte o luxusní příslušenství k jablečným produktům, nejspíše už jste slyšeli také o značce Pitaka, která se proslavila především svými aramidovými kryty na iPhone. Postupem času začala tato značka vyrábět více produktů a dostalo se také na ochranné kryty pro AirPody. Do tohoto výběru jsme umístili kryt Pitaka MagEZ Case Blac Hrey, který sluchátka ochání a zároveň jim dodá svěží vzhled. Dokáže je konkrétně ochránit před poškrábáním, nárazy a dalšími vnějšími vlivy. Díky tomu se nebudete strachovat, že se sluchátka jen tak poškodí. Stejně jako u krytů na iPhone je i v tomto případě využitým materiálem aramid. Cena je vyšší, a to 2 409 Kč, rozhodně ale pouzdro stojí za to. A pokud dotyčný už třeba vlastní kryt Pitaka na iPhone, je to jasná volba.

Pitaka MagEZ Case Black Grey koupíte zde

.