Zavřít reklamu

AirTagy buď milujete, anebo nenávidíte – nejspíše neexistuje nic mezi tím. Pravdou je, že tyto chytré jablečné lokalizační přívěšky mají svou úzkou cílovou skupinu, do které se řadí takoví lidé, kteří prostě a jednoduše zapomínají. Někdo zapomíná čistě vrozeně a odmalička, někdo zase zapomíná z toho důvodu, jelikož v hlavě nosí mnoho věcí. Pokud znáte někoho, kdo AirTagy milerád využívá, tak by se vám mohl hodit tento článek. Nezadržitelně se totiž blíží Vánoce, a pokud jste ještě nezačali s nakupováním dárků, popřípadě pokud nevíte, co koupit, tak níže naleznete celkově 10 tipů na příslušenství k AirTagům, kterými můžete udělat někomu radost.

FIXED Invisible Protector 2 sety

AirTagy jsou mimo jiné známé také díky (kvůli) tomu, že se velmi jednoduše poškrábou. Stačí, abyste je pár dní nosili v kapse, batohu či třeba společně s klíči a onen krásný lesk přední strany je rázem fuč. Pokud chcete obdarovat jedince, který AirTag nosí v batohu, popřípadě kdekoliv jinde, a nepotřebuje tak poutko, tak je velmi zajímavým příslušenstvím FIXED Invisible Protector. Jedná se o průhlednou ochrannou fólii, která se aplikuje jak zepředu, tak i zezadu. AirTag dokáže ochránit před poškrábáním i nečistotami. V balení tohoto příslušenství najdete 2 sety ochranných fólií.

FIXED Invisible Protector 2 sety koupíte zde

AhaStyle silikonové pouzdro red/blue

Pokud byste si chtěli AirTag k něčemu přicvaknout, popřípadě jakkoliv jinak připevnit, tak k tomu budete potřebovat poutko. AirTag bohužel nemá dírku, kterou by se dal provléct například kroužek či šňůrka, tudíž si bohužel musíme pomoci právě různými pouzdry či přívěšky, do kterých jej vložíme. V případě, že byste chtěli obdarovat někoho, kdo AirTag vlastní a zároveň má rád Pokémony, tak by se vám mohl hodit tip na AhaStyle silikonové pouzdro red/blue. Tohle pouzdro totiž může připomínat pokeball, což ocení snad každý fanoušek Pokémonů.

AhaStyle silikonové pouzdro red/blue koupíte zde

Spigen Air Fit Card Case

AirTag je nesmírně malý lokalizátor, který můžete vložit či hodit prakticky kamkoliv. Problém ale může nastat v případě, že byste jej chtěli nějak šikovně umístit například do peněženky. Přesně pro tento a další podobné případy poslouží skvěle Spigen Air Fit Card Case. Tento obal má tvar klasické platební karty a přesně v jeho středu je vytvořeno místo pro AirTag, který zde stačí vložit. Pokud obdarovanému na Vánoce tohle příslušenství zakoupíte, tak si můžete být jistí tím, že AirTag ochrání a zároveň nabídne možnost pro vložení třeba do peněženky. Součástí karty je i malý otvor, kterým můžete provléct karabinu, jež je součástí balení.

Spigen Air Fit Card Case koupíte zde

Spigen Rugged Armor Case

Sháníte nějaký pořádný, nevšední a na první pohled luxusní přívěšek, který byste mohli darovat na Vánoce uživateli jablečných lokalizátorů? Pokud ano, tak by se vám mohl líbit Spigen Rugged Armor Case. Tento kryt a zároveň přívěšek se svým designem inspiroval u automobilů, tudíž nabízí tmavý vzhled společně s texturou karbonu. Konstrukce je velmi robustní a dokáže bez problémů odolat nárazům, pádům i poškrábání. Využitým materiálem je tkanina společně s TPU, nechybí však ani zinková slitina a nerezová ocel. Z těchto dvou posledních materiálů je vyhotovena i karabina, kterou lze využít také jako otvírák lahví.

Spigen Rugged Armor Case koupíte zde

Spigen Valentinus Case

Tento stylový přívěšek je zhotoven z velmi odolné umělé kůže. Ocení jej každý jedinec, který má rád kožené výrobky s nádechem luxusu. Samozřejmostí je dále u Spigen Valentinus Case tenký a elegantní design. Samotné pouzdro, do do kterého se AirTag vkládá, lze bezpečně uzavřít pomocí knoflíku výše – stejně jako v případě originálního přívěšku od Applu. Součástí balení je i karabina, kterou je možné využít pro jednoduché upevnění prakticky kamkoliv, například na batoh, k poutku u kalhot či na kroužek.

Spigen Valentinus Case koupíte zde

Epico AirTag Silicone 4pack bundle

AirTag můžete koupit buď zvlášť po jednom kusu, anebo ve výhodném balení čtyř kusů. Pokud víte, že obdarovaný vlastní právě čtyři AirTagy, popřípadě pokud víte, že tohle výhodné balení obdrží na Vánoce, tak rozhodně uděláte dobře, pokud dotyčnému pořídíte Epico AirTag Silicon 4pack bundle. Jedná se o balení celkově čtyř silikonových klíčenek pro AirTagy, které se od sebe odlišují barvami – konkrétně je řeč o modré, černé, červené a bílé. Tyto klíčenky jsou naprosto jednoduchým a elegantním řešením pro každého, kdo nechce utrácet zbytečně hodně peněz za originální klíčenky či přívěšky.

Epico AirTag Silicone 4pack bundle koupíte zde

epico airtag silicone 4pakc bundle

Nomad Glass Strap

Pokud obdarovaný nosí brýle a zároveň vlastní AirTag, tak existuje velká šance, že ony brýle neustále někde zapomíná. V případě, že byste v takových situacích, kdy nemůže dotyčný brýle najít, chtěli obdarovanému ulevit, tak mu na Vánoce pod stromeček zabalte Nomad Glass Strap. Jedná se o speciální kryt na AirTag se šňůrkou, jejíž se nasadí na obroučky brýlí. Díky této šňůrky si tak bude moci brýle pověsit na krk a zároveň s sebou nosit AirTag, s pomocí kterého brýle vždy v případě potřeby najde. Využitým materiálem je TPU a barva provedení je černá.

Nomad Glass Strap koupíte zde

Apple kožená klíčenka

Potrpí si obdarovaný na originálním příslušenství přímo od Applu? V případě, že ano, tak se vám výběr výrazně sužuje, a to jen na pár produktů a barev, ze kterých musíte vybrat. Mezi takovou klasiku, co se klíčenek pro AirTagy týče, patří kožená klíčenka Apple. Tato klíčenka je konkrétně zhotovena z francouzské kůže, která je velmi příjemná na dotek. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobek přímo od Applu, tak se můžete těšit na perfektní a zcela bezchybné zpracování. Apple kožená klíčenka je k dispozici v hnědé, červené či černé barvě a v balení se nachází i kroužek, na kterém je vyražen nápis Designed by Apple in California.

Apple koženou klíčenku koupíte zde

Nomad Leather Keychain

Prakticky u všech klíčenek, přívěšků a krytů pro AirTagy zůstává přední část odkrytá. AirTag jako takový tedy ochráníte proti pádům a nárazům, nikoliv však proti poškrábání přední stříbrné krytky, která je nesmírně náchylná. Jestliže byste tedy obdarovanému chtěli pořídit pořádný obal, kterým AirTag kompletně zabalí tak, že nepůjde ani vidět, tak sáhněte po Nomad Leather Keychain. Tento kryt je zhotoven z černé kůže a jeho součástí je i kroužek, který lze připevnit třeba na klíče, batoh či poutko. Díky svému designu a užitečnosti je Nomad Leather Keychain naprosto skvělým příslušenstvím pro AirTag.

Nomad Leather Keychain koupíte zde

Apple kožené poutko

Výše jsme se společně již podívali na koženou klíčenku od Applu, v našem seznamu však samozřejmě nesmí chybět ani kožené poutko – ne každému totiž musí klasická klíčenka vyhovovat. Přesně pro tyto jedince je tady ještě kožené poutko od Applu, které je taktéž zhotoveno z francouzské kůže. Tato kůže je nesmírně odolná a velmi příjemná na dotek. AirTag dokáže tedy perfektně ochránit proti pádům a nárazům. Pomocí poutka pak stačí AirTag jednoduše připevnit k předmětu, o kterém bude chtít mít obdarovaný přehled. Apple kožené poutko je k dispozici primárně v hnědé a červené barvě, mezi další barvy patří třeba modrá.

Apple kožené poutko koupíte zde

.