Zavřít reklamu

Do Mac App Storu dorazila první aktualizace Tweebotu 2 pro Mac. Prostřednictvím setinové verze 2.0.1 vývojáři přidávají podporu nového standardu citování tweetu, který umožňuje přiložit k vašemu komentáři původní tweet v podobě url odkazu. Díky tomu máte pro svůj komentář mnohem větší prostor a limit 140 znaků je snížen jen o krátký odkaz bez ohledu na to, jak je původní tweet dlouhý. Odkaz je pak v aplikacích pro Twitter zobrazen jako náhled původního tweetu.

Vývojáři z Tapbots na svém blogu již v únoru slíbili, že nový Tweetbot s podporou OS X Yosemite vydají ještě před WWDC. Tak také učinili, ale do verze 2.0 ještě podporu nového způsobu citování tweetu přidat nestihli. Ta tedy přichází takto dodatečně prostřednictvím aktualizace.

Kromě toho aktualizovaná aplikace přináší zrychlení procesu přecházení mezi jednotlivými účty a přidána byla také podpora pro delší soukromé zprávy. Twitter totiž u zpráv na červenec chystá zrušení limitu 140 znaků a chce se tak stát schopnější komunikační platformou. Až tedy tato novinka přijde, Tweebot bude připraven.

Žádných dalších novinek se Tweetbot pro Mac zatím nedočkal, ale součástí aktualizace jsou opravy řady chyb, a to včetně těch nejpalčivějších. Odstraněn tak byl zádrhel, který někdy způsoboval pád aplikace při vytváření nové zmínky (@mention) či při nahrávání profilového obrázku.

[app url=https://itunes.apple.com/cz/app/tweetbot-for-twitter/id557168941?l=cs&mt=12]

.