Zavřít reklamu

Velké překvapení o nespočet nezodpovězených otázek vyvolal firmware iOS 4.1 pro novou Apple TV. Web 9to5mac objevil v souboru USBDeviceConfiguration.plist dva nové iPhony, iPod včetně dalšího úplně nového nepojmenované zařízení.

Na následujícím obrázku můžete vidět celkem šest iPhonů. iPhone 4 je v něm uveden pod názvem iPhone 3,1. Z toho vyplývá, že iPhone 3,2 a 3,3 ještě neznáme. Co se pod tímto názvem skrývá? iPhone 4 s redesignovanou anténou? Nebo snad nějaký úplně nový model? Na tyto otázky zná odpověď snad jen Steve Jobs. Stejně tak určitě ví, co se skrývá pod zařízením označeným jako “20547”.

iPhone-32-and-33-631x700

Uvidíme, zda se dočkáme nějakého oficiálního vyjádření, ale přikláněl bych se spíše k tomu, že společnost Apple to nechá být. A dané produkty zveřejní, až bude sama chtít. Do té doby můžeme jen tipovat a dohadovat se, jak budou zatím neznámé produkty vypadat.

Zdroj: www.9to5mac.com

21 letý student EF JČU se zálibami: Apple, hudba, sport, filmy a seriály, sneakers, čtení.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Taky bych řekl, že se jedná o CDMA verzi a ten druhý by mohl být iPhone 5, přece jenom čas letí, máme už říjen. Musí začít testovat dřív aby se vyhnuli podobné aféře jako byla Antenagate

celý text

Čtěte více.