Zavřít reklamu

Apple dnes spouští předobjednávky nového iPhone 11 a iPhone 11 Pro (Max). Zájemci si mohou nové telefony objednat od 14:00 a těm, kteří stihnout provést objednávku v krátkém čase dorazí nový iPhone přesně za týden, v pátek 20. září. V tentýž den se telefony objeví i na pultech autorizovaných prodejců a samozřejmě v Apple Storech.

Jestliže máte o některý z modelů iPhonu 11 zájem a rádi byste měli telefon doma nejlépe hned příští pátek, doporučujeme objednávku provést skrze aplikaci Apple Store. Zde je proces celkově rychlejší a telefon můžete zaplatit přes Apple Pay. Taktéž je vhodné mít dopředu zvolenou barevnou variantu kapacitu úložiště, abyste předobjednávkovým formulářem prošli co možná nejrychleji.

Nicméně není ani na škodu si otevřít Apple Online Store také v prohlížeči na PC či Macu. Apple má totiž v těchto situacích ve zvyku zpřístupňovat svůj online obchod postupně, pravděpodobně dle vybraných relací. Například při spuštění předobjednávek iPhonu X se tak některým uživatelům stávalo, že zatímco na jednom zařízení už byli schopni si telefon objednat, tak na druhém byl obchod stále nepřístupný.

V rámci českého trhu se navíc nemusíte spoléhat pouze na Apple, ale můžete předobjednávku uskutečnit například také přes některého z autorizovaných prodejců. Vybraný iPhone 11 nebo iPhone 11 Pro (Max) si můžete od 14:00 objednat také u Mobil Pohotovost, na Alze nebo u iWant. I zde platí, že čím dříve předobjednávku uskutečníte, tím větší máte pravděpodobnost, že telefon obdržíte už příští pátek.

predobjednavky iPhone 11

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.