Zavřít reklamu

Společnost Apple by měla do konce letošního roku představit ještě celou řadu novinek. Kromě tradičních iPhonů nás v druhé polovině roku budou čekat také nové Apple Watch, nějaké ty MacBooky a také hlavně iPady. Klasický iPad se dočkal aktualizace na jaře, iPad Pro to tedy teprve čeká. Informací o nadcházejících novinkách je poměrně dost a tak se objevují různé koncepty a vizualizace toho, jak by mohly nové iPady vypadat. Včera se na webu objevila práce, která nejen že vypadá poměrně realisticky, vymodelované iPady navíc vypadají opravdu dobře.

Za koncepty, které si můžete prohlédnout v galerii níže, stojí Álvaro Pabesio. Ve svém webovém portfoliu zveřejnil svou představu o tom, jak bude nový iPad Pro vypadat jak na základě toho, jaké informace máme k dispozici, tak také na základě toho, jaký designový jazyk společnost Apple v poslední době používá. Výsledek opravdu stojí za to a pokud budou novinky opravdu takhle vypadat, málokdo by se na Apple zlobil…

Díky téměř bezrámečkovému displeji by měl tento „nový“ iPad téměř 12″ displej při zachování stejné velikosti, jakou v současné době disponuje 10,5″ iPad. Samozřejmostí není duální fotoaparát na zadní straně a v grafice se objevily také smyšlené specifikace, které však nemusí být daleko od pravdy. Některé originální návrhy multitaskingu také vůbec nevypadají špatně. Po delší době jde o velice slušnou práci která navíc vypadá i poměrně reálně. Líbil by se vám takový iPad Pro?

Diskuze k článku

    Podle me je bezrameckovej ipad hloupost. Uz tedka kdy jsou postrani ramecky dost uzky je docela umeni chytit relativne tezkej ipad tak aby v ruce dobre sedel. Bez ramecku nebo s dalsim zuzenim by prostor pro uchopeni byl uz minimalni a spatne by se to ovladalo kdyz by porad jedna ruka drzenim delala nejaky gesto ma displayi. Tim by se zabila mobilita protoze ipad by fungoval jedine ve stojanku s klavesnici.

    Na to bohužel už teď doplácí iPhone X. A to se vykládalo o tom, jak to Apple vyřeší, že to softwarově pohlídá, aby ty nechtěné doteky na okrajích přístroj rozpoznal a ignoroval je, jenže skutek utek – nic takového se nekoná.

celý text

Čtěte více