Zavřít reklamu

Pokud jste se rozhodli, že letošní rok strávíte rozšiřováním si svých obzorů, ale zatím svůj čas trávíte jen sledováním bijáků na Netflixu, je na čase s tím něco udělat. Přece jen začal nový školní rok a za chvíli začne i vysokoškolský semestr. Proto vám přinášíme 5 nejlepších aplikací pro iPhone, které vám poskytnou vzdělávací video kurzy.

Udemy Online Video Courses 

Tato všestranná on-line „univerzita“ vám nabídne více jak 130 tisíc videokurzů zaměřených na více jak dva tisíce nejrůznějších témat. To od vývoje aplikací, programování obecně, designu, daní až třeba po zenový buddhismus. Kurzy, stejně jako témata, jsou pravidelně aktualizována o nový obsah tak, aby ten reflektoval nejnovější poznatky.

Stažení v App Store

Skillshare – Creative Classes 

Pointa aplikace je taková, že vás chce naučit prakticky cokoli takovým tempem, které vám vyhovuje. Zdokonalíte si v ní obchodní dovednosti, projdete si kurzy, které vám pomohou rozvíjet svou kreativitu, ale nechybí ani vytěžení maxima z různých nástrojů, jakými mohou být specializované aplikace. Projít těch 28 tisíc kurzů vám jistě chvilku zabere. Jsou ale sestaveny tak, aby se vešly do vašeho každodenního časového harmonogramu.

Stažení v App Store

Khan Academy 

Platformu provozuje nezisková organizace, která chce všem jejím uživatelům kdekoli po světě umožnit bezplatné vzdělávání na světové úrovni. Vše zde přitom probíhá nejen formou výukových videí, ale také článků a praktických lekcí. Nabídka témat je pak skutečně obsáhlá – najdete zde všechno od sebezdokonalování až po vědu, sociologii nebo statistiku.

Stažení v App Store

LinkedIn Learning 

Už podle názvu a odkazu na profesní platformu je zřejmé, kterým směrem se titul ubírá. Nabízí tedy na 4 tisíce kurzů zaměřených na nejrůznější oblasti profesního života, jako je vedení týmu, marketing nebo web design, poskytuje ale i tipy a triky pro využívání různých aplikací. Hodí se tedy nejen v případě snahy zlepšit tvorbu svých prezentací, ale poradí i v případě, jak šetřit čas při vytváření tabulek atd.

Stažení v App Store

TED 

Aplikace obsahuje více než dva tisíce videí s motivačními, podnětnými a inspirativními řečníky. Vyhledávat můžete podle témat, řečníků a kulturního zaměření přednášky, nebo jednoduše sledovat, na co se dívá zbytek světa. Titulu také můžete říci, kolik času máte na to obsah v ní sledovat a on vám sám sestaví ten ideální playlist.

Stažení v App Store

.