Zavřít reklamu

Možná máte nedostatek času, možná vám chybí patřičná motivace. I když nejsou fitness centra zrovna pro vás, neznamená to, že nemůžete dělat něco pro své tělo a celkové zdraví. Nástrojů, které vám pomohou s cvičením v domácích podmínkách, se přece nabízí spousta. Proto vám přinášíme 5 nejlepších aplikací pro iPhone, které vám pomohou s domácími tréninky.

Zova 

Aplikace Zova používá k efektivnímu spalování tuků vědu. Jde na to přes měření srdečního tepu s Apple Watch na zápěstí. Pokud vás totiž bude titul spolu s hodinkami udržovat v optimální zóně srdečního tepu po danou dobu, jednoduše spálíte více kalorií. Nechybí různé kurzy, motivační rozhovory, statistiky a mnoho dalšího.

Stažení v App Store

Boxx 

Chcete-li vyzkoušet úplně jiný druh cvičení, tak vám Boxx pomůže dostat se do formy díky bojovým tréninkům. Nikoho však při tom bít nebudete, nepotřebujete ani žádné speciální vybavení. Aplikace totiž předvádí boxerské cviky do efektivních tréninků. Nechybí přitom ani ten pro začátečníky, který vám ukáže základní techniky, zlepší vaši výdrž a posílí nejen břicho, ale i ruce.

Stažení v App Store

Fiit 

Chcete-li tu pravou výzvu, najdete ji v aplikaci Fiit. Ta totiž nabízí řadu tréninků rychle jdoucích za sebou, že nebudete mít sebemenší prostor si oddychnout. A o to přece při spalování tuků jde. K tréninku vám aplikace přehrává i motivující hudbu, dokonce je možné zúčastnit se také hromadných cvičení s trenéry, i když budete v pohodlí své improvizované domácí posilovny.

Stažení v App Store

Asana Rebel 

Protože cvičení nemusí být vždy zalité potem, je zde Asana Rebel, která vám poskytne cvičení jógy. Ta vám pomůže uvolnitse , srovnat si myšlenky a zároveň vyrýsovat své tělo. Chcete-li si tedy oddychnout od všech těch dřepů, kliků a dalších cvičení, vyzkoušejte trénink Restore and Return. Je určen nejen začátečníkům, ale i zkušeným jogínům.

Stažení v App Store

ORUX 

ORUX chce být vaší ideální pomocí při tělesném tréninku, zdravém stravování, ale také patřičné motivaci. Proto pro vás má každý den něco nového, co vám pomůže udělat krok směrem k cílům, kterých chcete při svých cvičeních dosáhnout. Velkou výhodou aplikace je, že vám nabízí i komplexní stravovací plán, který je šitý na míru vašim potřebám.

Stažení v App Store

.