Zavřít reklamu

Co si budeme nalhávat, poslední rok nebyl pro většinovou populaci vůbec snadný. Z médií na nás vyskakovaly zprávy o koronavirové situaci, internet byl zaplavený pesimistickými informacemi a do značné míry jsme měli dosti omezený sociální kontakt, což se promítlo na psychickém stavu mnoha lidí. Jestliže si chcete odpočinout, užívat, a pobavit se s kamarády, můžete k tomu využít jednak otevřené podniky, divadla a koncertní sály, hodit se vám však mimo jiné budou i mobilní aplikace. Dnes si představíme ty, u kterých se zasmějete jak sami, tak i s přáteli.

České Vtipy

Jestliže jste společenský tvor, možná jste se dostali do situace, kdy si přátelé vykládali nejrůznější vtipy, vy jste si však v tu chvíli nemohli vzpomenout na to, jaký byste mohli svému okolí povědět. S aplikací České Vtipy je ale těmto situacím konec. Nachází se zde totiž více než 23 000 vtipů a každý den přibývají nové. Vše je přehledně roztříděno do kategorií, kdy si můžete vybírat ty nejlépe hodnocené, nejstarší či nejnovější. Vývojáři dbají i na tom, abyste získávali pouze kvalitní obsah, proto vtipy se zápornými hlasy pravidelně odstraňují.

Aplikaci České Vtipy nainstalujete zde

Funny Sound Effects

Jedná se o aplikaci určenou spíše pro menší děti. Jak už název napovídá, nachází se zde nepřeberné množství zvuků, od potlesku, přes smích až po pláč dítěte. Vy starší můžete software použít třeba na oživení scének na tábory či cokoli dalšího. Jedinou nevýhodou je pak nemalé množství reklam, přesto si myslím, že těm, co pracují s dětmi, by se mohl software hodit.

Aplikaci Funny Sound Effects stáhnete z tohoto odkazu

Jolanda

Asi jen těžko někdo nebude znát legendární českou věštkyni Jolandu, a to zejména pro její výroky, které za svoji kariéru pronesla. Aplikace Jolanda umí v podstatě jen jednu věc, a to přehrávání těchto výroků. Obsah můžete snadno sdílet prostřednictvím jakéhokoli komunikačního kanálu, své přátele tedy neochudíte o nic, co by vás zaujalo.

Aplikaci Jolanda nainstalujete zde

jolanda

Celebrity Voice Changer Parody

Rádi byste se vžili do role nějaké slavné osobnosti, nicméně nemáte tak dobré herecké schopnosti k napodobení jejího hlasu? Celebrity Voice Changer Parody je aplikace, která váš hlas dokáže perfektně modifikovat, a připodobnit jej některé z populárních celebrit. Pokud si tedy chcete užít co nejvíce zábavy, směle se pusťte do stahování.

Aplikaci Celebrity Voice Changer Parody nainstalujete zde

.