Zavřít reklamu

Máte v posledních týdnech u iPhonů 12 (Pro) a 13 (Pro) problémy s výpadky hovorů? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Apple si je totiž tohoto problému vědom a před malou chvílí proto vydal softwarovou aktualizace iOS 15.1.1, která právě výpadky hovorů na těchto modelech řeší. Její instalaci provedete zcela standardně přes Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. V případě iPhonu 13 Pro Max má update 385 MB, z čehož plyne, že toho zřejmě příliš mnoho navíc neobsahuje, pokud tedy vůbec něco.

Diskuze k článku

    To je skvělá zpráva protože to bylo neuvěřitelně otravné na 2 týdny starém iPhonu 13 za takové peníze. Přešel jsem kvůli tomu do beta programu a obě poslední bety 15.2 a poslední 15.3 která je venku 2 dny mimochodem jsou bez problémů

    Za mě katastrofa.. Od aktualizace si pustím spotify do sluchátek a hraje to cca 20vteřin a pak se to vypne a neustále dokola.. odpárování nepomáhá, restart taky ne.. Něco vyladí a něco dalšího zase zničí. Od nákupu iphone 13 pro se po 1 minutě hovoru začal hovor sekat, druhá strana mě slyšela v pohodě a já nerozuměl vůbec nic.. Pomohlo továrko.. každý měsíc nějaký problém.

celý text

Čtěte více