Zavřít reklamu
iWant

Vyšel macOS Mojave 10.14.2 a tvOS 12.1.1 pro všechny uživatele

iWant

Po boku iOS 12.1.1 vydal dnes Apple také macOS Mojave 10.14.2 a tvOS 12.1.1. Oba systémy jsou určené pro všechny majitele kompatibilních zařízení. V případě macOS jsme se dočkali několika minoritních novinek a oprav chyb. K tvOS Apple nevydal poznámky aktualizace, tudíž seznam změn není známý.

Nový macOS Mojave 10.14.2 si můžete stáhnout v Předvolby systému –> Aktualizace softwaru. Update čítá velikost okolo 2,7 GB a pro jeho nainstalování je vyžadován restart počítače. Aktualizace je doporučena všem uživatelům a vylepšuje stabilitu, kompatibilitu a zabezpečení Macu. Konkrétně pak přidává podporu RTT (Real-time Text) pro Wi-Fi hovory a také řeší problém, který mohl zabraňovat přehrávání médií z iTunes přes AirPlay reproduktory od jiných výrobců. Apple také v nové verzi opravil chybu, kvůli které nefungovaly korektně monitory připojené k MacBooku Pro (2018), pokud byly k počítači přes USB připojená ještě jiná grafická zařízení.

Co se týče tvOS 12.1.1, pak si aktualizaci stáhnete na své Apple TV v Nastavení –> Systém –> Aktualizace softwaru –> Aktualizovat software. Update nejspíše opravuje jen menší chyby, které Apple nespecifikoval. Vzhledem k označení aktualizace je nepravděpodobné, že by přinášela nějaké novinky. Jestliže se ale nějaké objeví, budeme vás na Jablíčkáři informovat.