Zavřít reklamu

Společnost Apple dnes večer uvolnila celou sadu aktualizací pro své operační systémy. Po iOS 11.4 se tak dočkali i uživatelé Apple Watch, kterým dorazil watchOS 4.3.1 a Apple TV, kteří mohou stahovat nový tvOS 11.4. Co přináší nového?

Obě aktualizace je možné stáhnout klasickou cestou a měly by být k dispozici pro všechna majitele s kompatibilními zařízeními. V případě watchOS 4.3.1 se nejedná o nikterak velký update. Přináší jen opravy chyb, vylepšení optimalizace a další drobné úpravy týkající se bezpečnosti. S největší pravděpodobností jde o poslední velký patch, před představením watchOS 5, kterého se dočkáme již za několik dní na WWDC.

V případě Apple TV je změn více a množství novinek v tvOS 11.4 do jisté míry koresponduje s tím, co dorazilo v iOS 11.4. Jedná se zejména o podporu Apple Air Play 2, díky které bude možné ovládat více připojených zařízení najednou, v každém přehrávat něco jiného apod. Uživatelů iPhonů a iPadů po aktualizaci na nejnovější software uvidí Apple TV v Home Kitu a budou k ní mít stejný přístup, jako v případě HomePodu. S Air Play 2 se váže také několik nových funkcí Siri, které nyní můžete diktovat co má na jakém zařízení přehrávat. Další informace o Air Play 2 najdete na oficiálním webu společnosti Apple – zde.

.