Zavřít reklamu

Je mi naprosto jasné, že už nejspíše máte celé konference WWDC dost, a to i přesto, že ještě nezačala. Tímto článkem bychom vám jen chtěli připomenout, že letošní první jablečná konference WWDC20, na které se dočkáme představení nových operačních systémů, začíná již za 5 minut. Náš živý přepis již po dobu 10 minut běží, a pokud tedy chcete sledovat představení iOS a iPadOS 14, macOS 10.16, watchOS 7 a tvOS 14 v češtině, například kvůli tomu, že angličtina není vaše silná stránka, tak jste tady naprosto správně. Pro přesunutí na český přepis stačí klepnout na odkaz, který přikládám níže.

V případě, že chcete celou konferenci sledovat na vlastní oči a nechcete tedy číst náš přepis, tak samozřejmě není žádný problém. Před několika hodinami jsme pro vás připravili speciální souhrnný článek, ve kterém najdete veškeré informace o tom, jak můžete WWDC20 sledovat na Apple zařízeních, na OS Windows a na Androidu. V případě, že tedy patříte mezi zdatné angličtináře a chcete celé představení sledovat s popcornem v ruce jako několik měsíců očekávaný film, tak přejděte na článek, který přikládám níže.

Na úplný závěr ještě jednou připomínám, že vás dnešní konferencí bude samozřejmě celá naše redakce provázet prostřednictvím článků. Ihned po představení určitých systémů se na našem magazínu objeví články, ve kterým vám shrneme naprosto vše, co budete potřebovat vědět. Později se poté na našem magazínu objeví návody, díky kterým budete schopni nové operační systémy nainstalovat. Je dost možné, že se kromě operačních systémů dočkáme také představení nějakých produktů, služeb či čehokoliv jiného – i v tomto případě vás budeme informovat. Děkujeme za vaši přízeň a nezapomeňte magazín Jablíčkář sledovat i nadále!

Prohlédněte si pozvánky na starší ročníky WWDC:

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více