Zavřít reklamu
iWant

Živě: český přepis Apple Special Event

iWant

Už dnes odpoledne v 15:00 středoevropského času se otevře brána operního domu BAM Howarda Gilmana, kde se uskuteční již druhý podzimní Apple Special Event. Během konfernce by měl Apple veřejnosti představit řadu nových produktů, včetně iPadu Pro s Face ID, nového MacBooku a několika dalších novinek.

Jako každoročně, i letošní keynote je možné sledovat skrze Apple TV, Safari na iOS či macOS nebo prohlížeč Microsoft Edge na Windows 10. Podrobnější informací o tom, jak dnešní událost sledovat na jednotlivých platformách, se dozvíte v následujícím článku:

Na Jablíčkáři jsme si pro naše čtenáře přichystali český přepis, kde vás budeme informovat o všem důležitém, co Apple představí. Živý přepis na Jablíčkáři startuje ve 14:50 přímo v tomto článku. Ještě během keynote a po jejím skončení se můžete těšit na články o nových produktech.

Podle dosavadních informací nám dnes Apple představí levnější novou generaci iPadu Pro s Face ID, bezrámečkovým designem a bez home buttonu. Ukázat by se měl také nástupce MacBooku Air v podobě levnějšího Retina MacBooku. Těšit se pravděpodobně můžeme také na nový model iPadu mini, Macu mini, Macu Pro a hardwarové aktualizace stávajících MacBooků a iMaců. Mimo jiné se očekává i oznámení zahájení prodeje bezdrátové nabíječky AirPower a nového pouzdra pro bezdrátové AirPods. Společně se všemi hardwarovými novinkami vyjde pro veřejnost iOS 12.1, watchOS 5.1, tvOS 12.1 a pravděpodobně i macOS 10.14.1.

Živý přepis keynote: